Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy mindig én...

Miért van az hogy mindig én simogatom a goldenünket otthon a családon beűl de nekem szinte alig szokott örűlni. Anyukámnak, apukámnak sokkal jobban örűl. Talán nem kéne annyit simogatni? (6 hónapos kutya)

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 11:28
 1/6 A kérdező kommentje:
én adok neki enni,és viszem sétálni is
2010. dec. 5. 11:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában annak szoktak örülni a kutyák aki ennit ad nekik!

Az nem baj ha simogatod, lehet hogy a szüleid többet foglalkoznak vele!

2010. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Játszol is vele, vagy az a szüleid reszortja? Mert egy kutya valóban annak örül a legjobban, aki a káját adna, nap, mint nap.

Mondjuk nálunk inkább anya volt, aki a kaját adta, én csak ha anya nem ért rá, nem volt otthon. Viszont én voltam vele kint, én játszottam vele, tanítottam stb. Mindenkinek örült, de én lettem a fő gazdi.

2010. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. dec. 5. 11:40
 5/6 tikana ***** válasza:

Szia!

Nálunk a kutya a Nagymamámé, mégis engem szeret a legjobban. Ez onnan eredeztethető, hogy kiskorában én vittem kutyaiskolába és én tanítgattam.

Tehát nem én etetem és nem én sétáltatom, heti kb 1x lát, mégis mindig sír ha elmegyek...

2010. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

simogatni is lehet sokféleképpen a kutyát...láttam már, hogy pusztán simogatással produkált a gazdi egy félénk, bizonytalan agresszív kutyát

mindig figyeld meg valójában készen áll e az eb a simogatásra, és ne erőltess rá semmit!

2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!