Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 amstaf terrierem,8...

Mental821 kérdése:

Van 1 amstaf terrierem,8 honapos nöstény. Megált az evéssel. Kapott injekciot férgekre is, probálkoztam több kajával, száraz tápot nem eszi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
soványnak is tartom,már nem tudom mit adjak neki.de mondtak olyat is hogy náluk ez ebben a korban természetes mert nyulnak a csontok meg az izomzat.és ezért nem ehet??tanácstalan vagyok.Mit tegyek vele?
2010. dec. 23. 15:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem a mandula a ludas,most antibiotikumokat kap,meg vitaminokat.továbbra se eszik,pedig már nincs amit nem adtam neki.étvágy gerjesztöt is kapott.nem tudom mi lessz vele de már sajnálom nézni ahogy a helyén fekszik és nem tudok segiteni neki.:(((
2010. dec. 24. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!