Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever? Alapfelszere...

Golden retriever? Alapfelszerelések?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kis listát hogy miket fogok venni a tavasszal hozzánk kerülő goldinak.Az alapfelszereléseket bemutatom és légyszi arra válaszoljatok hogy megéri-e vagy ha nem akkor miért?


-nyakörv: [link]


-egy kis medál(igaz ez nem alapfelszerelés): [link]


-póráz: [link]


-kong játék: [link]


-kutyasampon: [link]


-2 tál (1itató-1 etető): [link]


és persze kutyaház ami házikészítésű és szigetelt


2010. dec. 24. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nyakörv: szerintem egy bőr nyakörv jobb. Olcsóbb és nem olyan merev.

medál: fölösleges

póráz: Én egy egyszrű bőr pórázt használok. Az előző kutyám 13 évet élt és 2 évesen kapott egy bőr pórázt és végig azt használtuk (napi 3 órát sétáltunk). (A mostani 1 éves kutyussal is tudnánk használni, de elvből nem.)

kong játék: nekem bejön

kutyasampon: olcsóbban lehet venni jót

tálak: fém tálat vegyél gumi széllel

off: mindenképp prémium táppal etesd a kutyát

2010. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez a nyakörv, amit utoljára belinkeltél, szerintem valamivel jobb, de bohócot csinálsz a kutyádból. Le lehet pontozni, de akkor is ez van. Minek skótkockás nyakörv a kutyának? Mindegy. Haladjunk tovább.


Az anyaga jobbnak tűnik az előzőnél, de szerintem még mindig nem a legjobb, sima textil nyakörv kéne. Linkelek egyet, amit az egyik ismerősöm használ, és nagyon meg van vele elégedve. Még egyszer mondom, ne az vezéreljen, hogy minnél drágább legyen, annál jobb, hanem a minőséget nézd! És ne rendelj ilyen webáruházakból, akik csak a pénzedből akarnak kifosztani, menj oda és nézd meg, neked anyagra melyik a legszimpibb. Nem a legdrágább feltétlenül a legjobb! Na, és a nyakörv:

[link]


Ha drága, de jó nyakörvet szeretnél, és fontos a kinézet, tudom ajánlani a Trixie Fashion termékeket, jó anyagből készítik, és általában Swarowski kristályokat raknak a nyakörvekre-pórázakra. De alap minőségük nagyon jó. Pl egy trixie fashion nyakörv 6000 Ft.

2010. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

De szerintem nem csinálok bohócot belőle mert szerintem elég "divatos"

2010. dec. 27. 22:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen nagyon "divatos". Csak a leendő kutyád egy golden retriever lesz, aki egyáltalán nem fog egy divatos kutya módjára viselkedni, nincsen benne az ösztöneiben.


Bele fog feküdni a sárba, ezerrel beleszalad a tóba-vagy pocsolyába, tök mindegy neki mibe, csak lehessen fürödni. :) Főleg ha a Shining Gold-ból, vagy a Glamour Gold-ból veszed. Ott aztán az ősi ösztönök megmaradtak, nagyon jó kennelek, az úszás biztos meg fog maradni :)


Ezek a "divatos" termékek szét fognak menni, és aztán nem lesznek divatosak, aztán meg kiadsz egy csomó pénzt értük. De a Trixie Fashion termékeket tényleg tudom ajánlani, jó minőségűek és "divatosak"!

2010. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnézem ;-)
2010. dec. 27. 22:14
 16/17 A kérdező kommentje:
Tud valaki adni egy linket mert nem találom a weblapot
2010. dec. 27. 22:15
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a Trixie Fashion termékek. Nyakörvek, pórázak :)

2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!