Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lázas. (39,7 fok)...

A kutyám lázas. (39,7 fok) Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 01:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Reggel keresel orvost és megnézeted.
2010. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De jelenleg mi az amit tehetek érte? Hozzá teszem reggelre szült 7 kiskutyát.
2010. dec. 25. 02:09
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülés után lázas, akkor azonnal állatorvosi ügyelet!!
2010. dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ügyelet! Akár kiskutya is maradhatott benne, vagy belső sérülése is lehet, te ne tegyél semmit!
2010. dec. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok orvos, de szerintem addig vizesruházhatnád. (a nyakán)
2010. dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, volt már kint az ügyeletes orvos. Mit mondott? Mi baja van a kutyinak? Remélem, nem súlyos...
2010. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem kérdezgetni kell,hanem AZONNAL orvost hívni!

Jó mélyen a zsebedbe nyúlhatsz,de talán tanulsz a leckéből és nem szaporítasz.

Ha nem juttatod sürgősen dokihoz,meghalhat a kutyád.

2010. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek kell beszólogatni. MEGNÉZTED AZ IDÓPONTOT, HOGY MIKOR TETTEM FEL A KÉRDÉST? hajnali 2-kor KARÁCSONY ÉJJEL, A KÉRDÉS ELŐTT 10PERCEL MÉRTEM MEG A LÁZÁT SZERINTED EGY KIS FALUBAN HOL VAN ILYENKOR ÜGYELET? Komolyan mondom a gyakorikérdések.hu tele van idiótákkal, ilyen arrogáns hulladékokkal, mint az utolsó válaszoló. Kicsit gondolkozz már el és legyél tájékozottabb legközelebb. Jó?
2010. dec. 25. 12:58
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Utolsó válaszoló!


Én nem szeretnélek téged bántani, félre ne értsd, ezt nem rosszindulatból mondom, de te olyan hülye vagy mint a seggem!

Mi közöd van neked ahhoz, hogy a kérdező szaporítja-e a kutyát, vagy nem? Csak kötekedni jársz ide? Ha valamire nem tudsz válaszolni, akkor ne válaszolj! Kíváncsi vagyok, hogy te karácsony éjjel hajnali kettőkor dolgozni vagy-e, hogy ennyire azt képzeled, hogy ilyenkor minden nyitva van, az állatorvosi rendelő is a faluban. De inkább kérdezd meg a szüleidet, hogy ők dolgoznak-e ilyenkor, mert te ilyenkor vagy alszol, vagy kötekedsz. Marha jó elfoglaltság, gratulálok! Most őszintén, szabad megkérdeznem, hogy minek írtál ide választ? Szegény gyereknek karácsony este beteg a kutyája, te meg még ráteszel egy lapáttal azzal, hogy beszéled a fa szságaidat!

A helyedben bocsánatot kérnék tőle!

Kérdező: Egyébként vizes kendőzd le a kutyát, nekem bevált! Tudod nekünk is lázas volt a kutya múlt hónapban, felhívtam a haveromat aki ezt tanácsolta. Tudod vannak, akik nem rögtön azt mondják, hogy "nem kérdezősködni kell, hanem orvoshoz vinni! rögtön! gyorsan! orvoshoz vinni!" Van aki nem arrogáns egy teljesen normális kérdésnél.

2010. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,én mindig meg tudtam oldani kis faluban is,hogy a kutyám orvoshoz kerüljön,pedig rokkantnyugdíjból élek...

Előfordult,hogy mikor nem tudtam orvost találni,VONATTAL vittem fel a kutyát Pestre klinikára,vonatoztunk összesen 160 kilométert.Igaz,a kutya rendben is van.

Kis falu sem egyedül áll a világban,van város a közelben.

Itt van pl.ez az oldal,itt lehet találni elérhető közelségben lévő várost ügyelettel,az autót meg ugye elég rég feltalálták,ha jól emlékszem:

[link]

Itt vannak a klinikák megyei bontásban.

Egyébként ha valaki szaporít,számolnia kell(ene)azzal,hogy baj lehet,és felkészülni ilyen esetekre.

Azt gondolta kedves kérdezőnk,hogy majd itt látatlanban diagnosztizáljuk azt a problémát,amit számtalan betegség okozhat,és mindnek más a megoldása?

2010. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!