Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar enni a kutyám?

Miért nem akar enni a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos kutyám és már 3 napja nagyon keveset eszik és eléggé lefogyott. Ennek ellenére nem bágyadt, szokásos színű és állagú a széklete és a pisije is a megszokott sárgás színű.

Hétfőn viszem állatorvoshoz, de addig is kíváncsi lennék mi lehet a baja. Adjak neki más kaját?

gondoltam rá hogy főzök neki krumplit, hátha megeszi.

aggódok érte. és fogalmam sincs mi állhat az étvágytalanság mögött, ha nem látom hogy bármi rendellenes változás állt volna be a viselkedésében, közérzetében stb.


2011. okt. 29. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A krumpli nem való kutyának.

Mit adsz neki enni? Főzhetsz jó sűrű levest neki hússal. Talán , amíg orvoshoz juttok, abból többet eszik.

2011. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
száraztápot és néha nedves tápot. most megettem kézből, de később kihányta :( remélem hétfő reggelig nem lesz semmi komolyabb baja.
2011. okt. 29. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Kan vagy szuka? Ha szuka, akkor nem kezdett el tüzelni?
2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogával is lehet baj.
2011. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kan.

azóta sikerült etetgetni.


fogával sztem nincs baj mert a jutalomfalatot gond nélkül benyomja és nem rág rendellenesen, ill. nem látom rajta hogy fáj.


remélem ez csak egy időszakos szeleburdiság volt.

2011. okt. 29. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, és mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!
2011. okt. 29. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!