Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lázas. (39,7 fok)...

A kutyám lázas. (39,7 fok) Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 01:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Ja és anyád a hulladék,koszos kis szaporító!
2010. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
A kutyák átlagos testhőmérséklete 38 és fél fok. Hívd fel az állatorvosod, de szerintem ez csak egy kis hőemelkedés.
2010. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Elnézést a tegeződésért, azt hittem egy mocskos kölyökkel van dolgom! Anyámat ne vegye a szájára! Úgy látom még mindig nem fogja fel. Nem azt kérdeztem hogy mi a pontos betegsége, hanem hogy hogyan enyhítsem az éjszaka alatt a lázat. Az lehet, hogy meglehet oldani kis faluban is csak nem Karácsony éjjel 2-kor.
2010. dec. 25. 13:59
 14/24 anonim ***** válasza:
32%

06:18 vagyok.

Érdekelne, hogy addig, amíg megoldhatatlan, hogy állatorvoshoz vigye, miért nem jó vizesruházni?!

Komolyan érdekelne a mechanizmus, hogy mivel árt ez a kutyának, nehogy hasonló helyzetben súlyos hibába essek.

(értelem szerűen a lepontozóknak szól a kérdés)

Köszönöm!

2010. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A lázzal "csak"annyi a baj,ha enyhítjük,csak a tünetet nyomjuk el,a kiváltó okot nem gyógyítjuk meg.Vemhességnél és ellésnél mindig komolyan kell venni a legkisebb hőemelkedést is,mert komoly baj előjele lehet.

Sikerült azóta dokihoz juttatni?Merre van ez a kis falu?

2010. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Orvos! Ha nem viszed el akkor nem vagy jó Gazdi!
2010. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a kutyussal?

Itt megtalálhatod az ügyeletes állatorvost. Mindegyik itt van, csak a megyét kell kiválasztani, aztán ott vannak körzetenként, és igen, az ügyeletes, karácsonykor hajnal kettőkor is ügyeletes.

[link]

Remélem jobban van, már csak a kiskutyák miatt is. Ha már hagytad megszületni őket, azt sem kellene hagyni, hogy valami bajuk legyen, mert az anyjuk nem tudja gondozni.

2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pont nálunk,Bács megyében nincs...
2010. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az anyukának semmi baja csak túl közel volt hozzá az infra lámpa és melege volt. Viszont van egy kiskutya köztük aki elég élettelen még a cicire se kapott rá, fejtünk le az anyából, és a szájába is juttatunk el egy keveset. Teste ki volt hűlve, bebugyoláltuk melegítgettük. Most már lélegzik rendesen, néha fel-fel nyöszörög, de abszolút nem eleven a többi kicsihez 4képest. Mit tegyünk vele? Mielőbbi válaszotokat várom
2010. dec. 25. 22:02
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sokat nem tudsz tenni a fentieken kívül, legnagyobbrészt rajta múlik most minden. Figyelj rá mindig, hogy jusson táplálékhoz, de ha nem életképes, nem tudsz rajta segíteni. Sajnos olyan pici még, fejletlen szervek, immunrendszer, hogyha mennie kell, menni fog... Szomorú ez, de előfordul. Hamar ki fog derülni, hogy csak picit hátrányosabb helyzetű, és kis rásegítéssel behozza a lemaradást (nem egy kölyköm volt, amit születésétől naponta százszor cicire raktam, olyan kis béna volt, kamaszkorára meg lekaratézta az összes testvérét), vagy eleve fejlődési rendellenessége van - ekkor viszont a természet megteszi a magáét. Persze az állatorvos mindig opció.
2010. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!