Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a kis labrador...

Mit tehetek a kis labrador kutyus életéjért?

Figyelt kérdés
Született 7 kiskutyánk. Ahogy haza értem észre vettem hogy az egyik kutyus jéghideg, alig volt valami életjele. Megmelengettem, majd masszíroztam a mellkasát, helyre jött, majd egyszer csak kővé dermedt. Újra élesztettem, ver a szíve, lélegzik, nyöszörög néha, de semmi több. Mit tehetek érte még?
2010. dec. 26. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Állatorvos? Utána erősen javaslok egy nyelvtankönyvet tanulmányozásra..
2010. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
rohanj az állatorvoshoz! ne játssz életekkel!
2010. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%
ilyenkor elég cinkes állatorvost találni, kivéve ha ismersz egyet. ha nem tudod megoldani, akkor maradj vele, inkább legyen egy álmatlan éjjeled, minthogy vmi van vele , mert eddig ügyesen csináltad :) takard be, pihennie kell, de néha azér gyözödj meg hogy reagál e, remélem nemlesz baj.
2010. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

keress egy dobozt amibe belefér, tegyél bele pár műanyagflakont meleg vízzel teli, tegyél rá valami rongyot, és fektesd bele.

a kismacskámat is így mentettem meg.

nehezebben tud kihűlni.

de azér figyeld és maradj vele :)

2010. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, oz ország minden területén van illetékes ÁLLATORVOSI ÜGYELET

[link]


itt megtalálod, kattints a baloldali menüben arra a megyére, ahol laksz, utána megnézheted, h melyik ügyelethez tartozik a település, ahol laksz a megyén belül. Utána sztem a tudakozónál érdeklődd meg az ügyelet telefonszámát, úgy, h XXX megye XXX körzetének állatorvosi ügyeletének számát szeretném megérdeklődni, ugyanis elérhetőséget sajnos nem találok a honlapon!!!

Próbáld meg, de sztem, tehát azt javaslom, h MINDENKÉPP kerüljön MIELŐBB állatorvoshoz a kutya, mert csinálhatsz akármit, SZAKSZERŰ segítségre van szűksége, hidd el, több állatot is tartok. Ha hideg, tehát nagyon csökken a testhőmérséklete, akkor közel a halál, HACSAK nem kap segítséget, és melengetni sajna nem elég, de persze, amíg nem kerül az orvoshoz mindenképpen minél melegebben legyen, melengesd stb., de ez nem megoldás még egy-két napra sem. Sztem intézkedj, az, h éjszaka van, az mind1, azért van az ügyelet!

Sok sikert, és jobbulást a kutyusnak!!! ;) Üdv!

2010. dec. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok - azt a többiek megtették már, de ma 03:25-öshöz pontosabban az általa beirt linkhez lenne egy kérdésem: mi Bács-Kiskun megyében lakunk, és ITT a te listád szerint sincs semmilyen állatorvosi ügyelet. Van valami tipped, hogy ilyenkor mi van?
2010. dec. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire jó ötlet ha bebugyolálod valamibe és magad mellett tartod egész nap, próbáld meg cumiztatni fecskendőből. Csak nem tudom ilyenkor hol tudnál venni neki kölyök tápszert. :S

Este meg tedd be magad mellé az ágyba, így biztos melegbe lesz a pici. Szegénykém. :S

Mostmár csak abba reménykedj, hogy az anyja később nem érzi meg rajta, hogy beteg és nem löki ki az alomból. :S

Egyébként ha kilöki, hagyni kell.. Még ha szívtelen is, akkor is. :S Ők tudják.

Én egyszer mentettem meg így kiskutya életét, az kutyánk állandóan kilökdöste, aztán mire elérte a 2 hónapos kort rájöttünk miért, agyilag sem volt kerek és egyébként sem volt. :S Azóta is él, de nagyon félős, ideggyenge.

2010. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki a labradorjaid de az utolsót kölyköt látni kéne az álatorvosnak meg csinálj neki meleg helyez ne fázzon melegtől fel melegszik (melegétel melegviz,melegtej,
2010. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tápozd, melegísd és hívj hozzá orvost.

Remélme nem kint vannak ...

2010. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Amíg a kérdést leírtad, már rég odaértél volna az ügyeletre! Ilyennel nem szabad játszani. De semmiképpen ne adj neki tejet, attól f*sik, max úgy ha felhigítottad vízzel, langyosan add oda neki, a folyadék ilyenkor fontos. Melegvízes flakonok közé fektesd be egy rongyra, és amíg kiér az állatorvos felügyelj rá. Többet nem tehetsz, szakszerű segítségre van szüksége!
2010. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!