Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kiskutyám?

Mivel etessem a kiskutyám?

Figyelt kérdés
A 6 hetes labradorom nem eszi meg a száraztápot áztatva sem,csak a konzervet,de attól meg hasmenése van.Ötletek ?
2010. dec. 26. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen száraztápot etetsz vele? Én Royal Canin anyatejalapú kaját áztattam neki, összenyomkodtam villával és imádta! Próbáld meg vele.
2010. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csak a vizet issza belőle :S
2010. dec. 26. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálja a kutyánk. Keverd össze a szárazat a konzervessel (nagyobb arányban legyen a száraz).
2010. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyan tocsogósra csinálni. Csak annyi víz kell bele, hogy a táp felszívja.
2010. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam, száraz + konzerv, aztán meg házikoszt + száraz.

Mostmár (6 hónaposan) van, hogy megeszi a szárazat is magában, de egy idő után megunja.

2010. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6hetes??? "Tenyésztőtől" vetted, vagy nálad született?


Ajánlom én is a száraztáp + konzerv megoldást, de ne sokat adj neki egyszerre, és fontos hogy jó minőségű legyen a táp, meg a konzerv is, a Fressnapfban elég jó kölyöktápokat lehet kapni. Vagy még ajánlom, hogy főzz neki.

2010. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zayra, nem tök mindegy, hogy 6 hetesen hozta-e el vagy sem? Mostmár úgysem fogja visszavinni (ha elhozta a kutyát), ráadásul nem tudod az előzményeket. Nem kell pattognod folyamatosan.


Kérdező: pl. a royal canin starter puppy tápok nagyon jók, áztasd be, de csak annyira, hogy megszívja magát a táp, ne maradjon rajta felesleges víz. Ha ígysem eszi meg, keverhetsz hozzá egy kis párolt húst vagy konzervet.

2010. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.adtam neki kis húslevest és imádta.
2010. dec. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!