Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíts! Ha a Westie kutyim...

Segíts! Ha a Westie kutyim csirkét kapott enni, mi a következménye? Egyáltalán káros neki? Szabad adni neki? Ez attól lehet? Ha nem mi lehet?

Figyelt kérdés
Na szóval 8 és fél hónapos Westiem van. Van az első két végtagja.Ha szembe látod, ahogy rögtön elkezdődik a melső két végtagja, ott kihullott a szőre és vannaak piros pöttyek. (most 12.26. van) Tegnap és tegnap előtt kapott(12. 25-24.ig) húslevesbe főtt csirkét. Ettől lehet ez a baja?(felül látod a többi kérdést)Ha tudod, h nem attól van, akkor mitől lehet? Mihamarabbi választ kérnék!!! Előre is köszönöm a segítséget!!!
2010. dec. 26. 21:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságot.

Ugye nem fog megvakulni vagy megsüketülni?

2010. dec. 26. 22:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem ,csak ha gyakran kapná.
2010. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Tisztára beparáztam.

2010. dec. 26. 23:29
 14/17 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem tudok segíteni :/ 1,5 éves a westie kiskutyám és olyan mint én, semmire se allergiás!:) de ha az lenne én kezembe kapnám és az állatorvosi ügyeletre vinném. :/
2010. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyém csak egy kicsit szaladgált a felsózott járdán, kirepedt a talpa, hullott alul a szőre. Eszi a csirkehúst, semmi baja tőle. Állatorvos szerint a sózásra, vegyszerekre allergiás.
2010. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltass allergia tesztet, mert a westiek tényleg hajlamosak a csirke allergiára.

Ha ez volt a baj, akkor aggodalomra semmi ok. A lényeg, hogy olyan tápot kapjon, ami hipoallergén (én csak ajánlani tudom az Acana lamb and apple tápját)

2010. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépet a segítségeket. Voltunk állatorvosnál és kapott rá vitamint(50 szem) naponta 3-at kell ennie.

A csirkére allergiás. Azt mondta az orvos, hogy semmiféle szárnyasat ne adjunk neki. És lehetőleg ne túl sok sertés vagy marha húst. Ajánlotta, hogy száraztápot adjunk neki. Kutyakonzervet sajnos mi semmi féleképp nem adhatunk neki, mert attól mindig hasmenése lessz.

Na szóval amelyik vitamint kaptuk az elmulasztja az allergiát és vissza növeszti a szőrét.

Ha valakit érdekelne leírom az árát.

Kapott egy szurit is(1000 Ft), Kapta a vitamint(4500 Ft).

Így ez összesen 5500 Ft-be került. Szerintem ez teljesen megérted, pláne mivel én a kutyát is családtagnak tekintem.

2010. dec. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!