Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel vedekeztek kutyaknal...

Mivel vedekeztek kutyaknal megfazas ellen?

Figyelt kérdés

Van egy Bichonom es felek nehogy megfazzon. Ti mit szoktatok hasznalni megfazas ellen? Vitaminokat adtok neki?

Hallotam valahol,hogy gyengere fozott kamilla teat is lehet adni neki ritkan, szerintetek? Embereknek tudom,hogy jot tesz,de allatoknal nincs mas hatasa?


2010. dec. 29. 10:22
 1/6 capsread ***** válasza:

A kamilla teától hasmenése lesz, és szerintem a megfázás ellen nem segít. Amíg nem látod, hogy vacog a kutyád séta közben, addig nincs gond. Ha már reszket, adj rá ruhát, és ne nagyon engedd - pláne ha nincs ruhája - hogy lefeküdjön/leüljön a hóban, a hideg földön.

Adhatsz neki vitaminokat, de csak kutyavitaminokat, állatkereskedésekben, állatpatikákban lehet kapni.

2010. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is kistestű kutyám van (yorki) de én kabátot adok rá ami bent tartja a meleget:)
2010. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a gond, van kabátkája és nem is maradok sokat kint vele, mégis meg van fázva kicsit. Nem tudom, mivel védhetném jobban.
2010. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Este adok rá kabátot, napközben nem, mert azért elég nagy a szőre. Csak este lent vagyunk akár 2 órát is így kell rá (tegnap például 3 órát lent voltunk igaz kétszer voltunk bent lépcsőházban 20-20 percig).

A fajtája pekingi palotakutya. Vitamint nem nagyon kap. Néha adok neki az én C vitaminomból egy picike darabkát. Van Bobi márkájú Multivitaminja, de nem nagyon adom neki nem hiszem, hogy sokat használ. Kaptuk ajándékba.

2010. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Bichon Bolognese kutyám van :)


Van két ruhácskája, felváltva szokta hordani, az ilyen 1 órás sétáknál bizony muszáj neki hordani a ruháit.

Pet-phos vitamint kap + mellette 3 naponta egy szőrkondícionáló tablettát állatorvos ajánlása, megfigyelése mellett. Én szoktam vele néha kamillateát, de nem hiszem, hogy sokat használna neki.

2010. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

az enyemnek is van ket kis kabatkaja,minden setaltatasnal ra adom,mert maskepp nagyon fazna. Persze ha jo ido van,es nincs hideg akkor kabat nelkul megyunk setalni:)

2010. dec. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!