Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ez a kutyáknál?

Mit jelent ez a kutyáknál?

Figyelt kérdés
Ha játszom a kutyámmal olyat, hogy dögönyözöm, meg én is "ugatok" stb. meg ha elveszem tőle a plüssállatát, van, hogy leül és ha odanyomom a fejem akkor úgy akar nyalogatni, mintha azt mondaná "ne bánts", meg van amikor hanyattdobja magát, mint aki feladta. Ettől még nem én vagyok a falkavezér ugye?
2011. okt. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezt nemértem. Te most azt akarod hogy ne te legyél a falkavezér??? épp azt kéne elérned hogy te legyél az és nem a kutya .Más ezért harcol. Orülj neki hogy nem domináns a kutyád .
2011. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy azt akarom, hogy én legyek, csak nem értem, hogy ezt csinálja, közben meg van hogy rám morog amikor eszik, meg olyan dolgokat csinál amiből azt feltételezem, hogy nem én vagyok. És nem értem, hogy egyszer én vagyok, egyszer meg nem...és hogy hogy van ez...persze, hogy én akarok a falkavezér lenni.
2011. okt. 11. 19:10
 3/3 compactegon ***** válasza:
persze, mert ez fokozatosan alakul ki. először csak mondjuk a kajánál morog rád. ha ráhagyod felbátorodik és egyre több dologban szembesülsz azzal, hogy megváltozott a kutyád. szabályok betartása és tartatása!
2011. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!