Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam az interneten 1...

Olvastam az interneten 1 cikket hogy a szivbeteg embereket kutyákkal gyógyitják "kuytaterápiával" Magyarországon Veszprém megyében hol vannak ilyen emebrekt gyógyitó kutyákal történő terápiák?

Figyelt kérdés
Van 4 keverék ami tetszik 3 menhelyes szuka 1 tacsko németjuhász németjuhász kan.Ami egyik végzős fiúnak mamájának kutyája.A Fiú nagymamája meghalt és a ház udvarán ott kutya egymaga van még mindig nem jelentkeztek érte csak egyedül én és mamám vissza mondta azt mondta allergiás vagyok szőrre közben nem si voltam sohase csak bemesélték nekem..Martin vagyok szivbetegen születtem anyukám 3 éves unokaöcsém miadt nem engedi. kiskoromba fiatalon elveszitettem 2 vizsla kutyámat akik testvérek voltak.
2010. dec. 29. 13:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
aha igen rosszul tudod mer 2 testvér kutyám volt kiskoromba.De tetszik nekem 4 kutya és mindegyik kutya közül egyet kell választani legszimpatikusabbat keveréke közül amely véglegesen az enyém lesz. csak 1 saját kutyát akarok szoval birom -34-5 óra sétást erőseb leszek.
2011. jan. 1. 16:35
 12/15 xnorkax ***** válasza:

utolsó voltam.

Okéoké. Kiskorodban volt 2. Gondolom akkor még nem sétáltattad ;D Ne erről inkább ne nyissunk vitát. Én megértem, hogy szeretnél kutyát, de ahhoz a szüleid beleegyezése is kell. :/ Ha nem egyeznek bele, annak biztosan megvan az oka.

2011. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mivel hamar elvesztetem okok miadt 1 kutyasétáltatás tanitás semmi nem volt. Az életembe majdnem kutyanélkül nöttem fel kamaszkoromat.Anyukámnak be akarom bizonyitani hogy én és unokaöcsém jól kutyázunk keverékek faj tiszták cukik menhely fajtamentőknél igaz kölykök nincsenek.
2011. jan. 1. 16:52
 14/15 xnorkax ***** válasza:
De anyukád nélkül egyszerűen nem lehet kutya! :D
2011. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
megprobáltam anyu tudta nélkül rokonaim hozzák el kutyáimat de kudarca fulladt 10-20-30 ingyen elvihető kutya emailon vagy msn-nen megbeszéljük. elöző mi a terved?
2011. jan. 1. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!