Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél a hótól mit...

A kutyám fél a hótól mit tegyek hogy kijöjjön a házából?

Figyelt kérdés
A Papucska (ő a kutyám)nem akar kijönni a házából mert nagyon hideg vagy fél a hótól hogyan csalogathatnám kicsit ki a házból és mit tegyek hogy ne fázzon? De sajnos a házba nem vihetem be:(Mit csináljak?
2010. dec. 30. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A háza legyen hőszigetelt, legyen szalma benne, meg egy pokróc, legyen a házán hőfüggöny is. És ne legyen nagyobb a ház annál, amekkorát ő kb be tud fűteni. Az ideális kutyaház az, amikor a kutya egyszer meg tud benne körbe fordulni.


Kicsalogatása pl rakd ki a tálját a háza elé, majd bele a hóba, azért úgy is ki fog jönni. Vagy egy jutalomfalattal, játékkal csalogasd ki. Nem fog tudni nem engedelmeskedni :)

2010. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam a kaját és szegénykémnek egy napig nem adtam kaját másnap megint megpróbáltam nem jön,de azért akkor már megettem próbáltam kihúzni a lánccal de nem nagyon merem :S Gondoltam arra hogy lábtörlőt rakok ki a hóra és azokon átlépked xDÉs hát a melegítést valami olyannal kéne megcsinálni amit én is megtudok csinálni nem kell hozzá venni semmi különöset talán a szalma(széna)vagy mit bocs csak kicsit fáradt vok.azt majd megpróbálok szerezni.Köszike!
2010. dec. 30. 19:00
 3/13 Akiteki ***** válasza:
Egy hete ki sem jött a házából? ezt nehéz elképzelni.
2010. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak a dolgát elvégezni jön ki
2010. dec. 30. 20:12
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor is csak kb. 1m-es körzetbe
2010. dec. 30. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki csak egy napra, hogy milyen egy szigetelés nélküli dobozban kint lakni miközben minusz 15-20 celsius van, akkor majd megtudod, hogy mit kell tenned!
2010. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én mindent próbálok megtenni a kutyámért de az apám allergiás az állatszőrre így a házban nem lehet a kutya!

És alul kényelmes kis párna van a két oldala (belülről)fa és a hátulja megint puha.És kiakarom kicsit takarítani a helyét mert sok kutyaszőr van benne de Papucska nem akar kijönni a házából!

2010. dec. 30. 20:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg azt akarnám valahogy megoldani hogy hogy leyen neki melegebb de én nem kapok zsebpénz mint más meg semi és magamtól kell valahogy melegebbé tennem!De nemtudom hogy hogy? Most ideges vagyok ettől a választól!
2010. dec. 30. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Kis termetű?

Mert akkor fogd meg ölben, és vidd úgy ki egy kicsit, de ne rakd le. Aztán amikor már ezt megszokta, guggolj le vele a hóban, de még mindig ne rakd le, csak simogasd. Aztán ha már ezzel sincs problémája, tedd le, dícsérd meg, próbálj meg játszani vele.

Nem tudom, mennyire válik be, én ezt megpróbálnám. Amúgy nincs pincétek, vagy valami, ahol apukád nem járkál?

2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig beszélj a szüleiddel, hogy ha nagyon fázik, vegyetek neki másik házat. Ha pedig minden kötél szakad, én a helyedben beengedném a szobámba(de csak oda). Vagy apukád attól is tüsszögne? legalább éjszakára.
2010. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!