Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám mért viszi ki a pokrócá...

Kutyám mért viszi ki a pokrócát állandóan a házából?

Figyelt kérdés

Fél éves Cane Corsom hajnalban, amikor felébred, egyből viszi ki a betonra a pokrócát, és avval játszik, rohangászik vele... Este persze nem viszi vissza, az az én dolgom :D

Ezt mért csinálja? Hogy tudnám róla leszoktatni?


2011. febr. 5. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kíváncsi vagyok én is a válaszra. Nekem keverékem van, akármit teszek a házába, az reggelre (hajnalra?) az udvaron van, havas, ez a butus meg rajta kuporog, mert játék után rájön, milyen jó is lenne azon ülni a jó meleg házban... :) Ilyenkor letakarítom, leolvasztom róla a havat, ameddig olvad, addig a csereplédet kapja, amit direkt emiatt a szokása miatt tartunk... Igyekeztem mindenhogy leszoktatni, de nem megy, ez az egy rossz sokása van, amit nem tud levetni. És nem tudom az okát sem.
2011. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyunk egyedül xD
2011. febr. 5. 18:10
 3/7 diagnostic ***** válasza:

A kutyák döntő többsége ezt teszi.

Viszont a legjobb megoldás,hogy ne is vigye ki,ne is fázzon: szalma. A kutyaház bejáratához tegyetek egy kis "küszöböt", hogy ne hordja ki véletlenük magával. Jó meleg,nem tudja kihurcolni,jól bele tudja magát furni. Nálunk annak idején ez volt a megfelelő megoldás. Egyébként sokkal melegebb nekik,mint a pokrócok

2011. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a szalma szentigaz, mi már próbáltuk, és a blökinek is tetszett, csak már elfogyott (tyúkoknak vettük eredetileg, és felhasználtuk náluk). De ha lesz friss, visszatérünk arra :)
2011. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

majd talán mi is kipróbáljuk, ha le nem szokik róla, nekünk a ló miatt van, az nem fogy el egy hamar :P

am eddig egyik kutyánk sem csinált ilyet...

2011. febr. 5. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem vizsla kutyusom van. És neki is egy hatalmas pokróca volt a házába. De tavaly télen nekem is feltűnt, hogy kihordja, azt hittem hogy csak szórakozik. Aztán megkérdeztem egy hozzá jobban értő tenyésztőt és azt mondta hogy ne pokrócot tegyek be neki. Hozattam szalmát egyik kedves barátommal, és betettem jó vastagon a szigetelt házába, a pokrócot pedig levittem a kazánba ahol ha nagyon nagy a mínusz akkor alszik. És többé nem volt az udvar közepére húzva a pokróc. :)
2011. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ragaszd lae a padlóra vagy valami ilysmi
2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!