Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hete szült, és...

A kutyám 2 hete szült, és tegnap éjjel az egyik (a legnagyobb) kiskutyáját kirakta a házából, nem foglalkozott vele. Vissza raktam alá, azóta semmi nem történt. mi lehet az oka, hogy kirakja maga alól a kölykét, és nem gondolzza tovább?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg valami baj van a kicsivel. De azt mondtad azóta nem rakta ki?

Ha 2 hetesek, akkor úgyis ideje az első féreghajtásnak, hívd ki a dokit és megnézi őket.

2009. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egyszer véletlenül kirántotta és nem tudta visszivinni így nem foglalkozott vele. Mi raktuk vissza, természetesen semmi baja. Szóval nem biztos, hogy azért csinálta metrt beteg.
2009. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A kutyák megérzik,ha a kicsinyük beteg.

Viszont ez már a szülés után 1-2 nappal bekövetkezik,

így nem hiszem, hogy most ez lehet a baj.

Nem lehet, hogy ő a legerősebb, és csak kimászott,

utána meg nem tudott visszamenni?

Azóta szopik a kiskutya, vagy mit jelent az, hogy nem történik semmi?

Üdv.

2009. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valami nagyon nagy baj van, mert az imént arra mentem ki, hogy ásott egy nagy gödröt az udvarába, és a kiskutya már benne volt, és Lola meg kapargatta.Már nem tettem vissza alá, ugyis megölné, szerintem.De nemtudom mitévő legyek...
2009. dec. 11. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szeretnéd megtartani, vidd el dokihoz.. beviszed magatokhoz, nagyon jó tejpotló tápszerek vannak...szépen fel lehet nevelni.. persze ha egészséges
2009. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

"ásott egy nagy gödröt az udvarába, és a kiskutya már benne volt, és Lola meg kapargatta"


a rohadt! :o nem egyszerű eset a kutyád, megtalálja a módját, hogy eltegye láb alól a vakarcsát

2009. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Ugye milyen nagyszerű élmény a kutyáknak elleni? :) (elnézést ha tk-s, tenyészkutyád van)
2009. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom a Bunkók megtalálják a módját, hogy kiéljék magukat!Nagyon vicces vagy, és szánalmas persze, hogy ilyen dolgokon élvezkedsz!csak sajnálni tudlak!
2009. dec. 11. 14:11
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Persze, ez a szuka is kifejezetten élvezi, hogy anya lehet! :)
2009. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mitévő legyél? Vegyél cumisüveget meg kutyatápszert és neveld fel te! Ha már a te akaratodból megszületett! És legközelebb gondold meg, kell-e ez neked és a kutyádnak.
2009. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!