Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselte a kutyátok a sok...

Hogy viselte a kutyátok a sok petárdázást, tüzijátékot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja nem irtam ki : tényleg létezik a kutyáknak ilyenkor v.mi nyugtató , hogy ne örüljenek meg ?
2011. jan. 1. 15:36
 2/18 anonim ***** válasza:
Elég rosszul. De a házban voltak / vannak.
2011. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Az enyémnél nagyon érdekes dologra lettem figyelmes. Együtt voltunk házibuliban, illetve őt már korábban odavittem a barátnőmhöz, és ott találkoztunk este 8 körül. Míg a barátnőmnél volt, ő levitte a saját kutyájával együtt, és vele konkrétan félt. Lapított, bújt a lábához. Aztán éjjel mikor velem volt kint, akkor elővette a "Főnök, kinyírjam főnök, elintézzem főnök?" hozzáállást. Hihetetlen, hogy mennyit számít egy kutya viselkedésében a mellette lévő ember.
2011. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A keverék kutyusunk elbujt a házában,ki sem mozdult.Az argentin dog kutyánk fel alá járkált,mint aki ideges és néha ugatott.
2011. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
a miénk fel alá rohangált odakint. meghallott egy durranást, futott a hang fele, nézte az eget és ugrált, hogy jobban lásson :), majd jött a hang a másik oldal felől is, majd rohant oda.
2011. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi tavaly Xanaxot adtunk nekik, de már nem. Benn vannak a szobában.
2011. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat ! az enyém felalá járt , nem evett csak reggel amikor haza jöttem és mellette áltam ! tényleg létezik a kutyáknak ilyenkor v.mi nyugtató , hogy ne örüljenek meg ?
2011. jan. 1. 15:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon izgultam a kutyám miatt, de egyeltalán nem félt. Bevittem volt a házba, de kikérte magát, amikor hallotta a durrogást, futkosot és kereste a hang forrását.
2011. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mikor először pattogtattak hirtelen felugrott és figyelt, de utána visszafeküdt aludni.:D (Sharpei kutyus)
2011. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim ugyanúgy viselkedtek, ahogy máskor. Nem zavarja őket.
2011. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!