Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya vérzés után hány...

A kutya vérzés után hány nappal pároztatható? Spiccem van. Már enyhülget a vérzése de szerintem msot még felesleges pároztatni majd ha elmulik a vérzésenem?

Figyelt kérdés
10 napja vérzik. Vérzés után 3-4 nap nem?jol tudom máskor azthiszem igy volt
2009. jan. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább ne pároztasd.egyébként a tüzelés kezdetétől a 9-14.napon.máskor nem is hagyja magát,de vannak kivételek.
2009. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne pároztasd!!pláne ha ez az első tüzelése...
2009. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem se pároztasd....

téged se ejtettek teherbe az első menstruáció után

2009. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4éves!!!!!!!már volt kölyke!!!!!!csak a tenyésztő aztmondta figyem el fél orára a kutyát ,de én még nem akarnám majd ha már nem vérzik csak kb vérzés után mikor esedékes errelettem kiváncsi
2009. jan. 27. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elmúlik a vérzés, általában akkor van tüszőrepedés, és akkor szokták pároztatni. De ezek csak általánosságok, minden kutya más.

Azt áruld már el egyébként, hogyha eddig már volt kölyke, akkor most miért nem tudod, mit kell csinálni? Olyan rég volt, hogy elfelejtetted? :)

2009. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most nem szémoltam!és a kutyatenyésztő mást mondott!!!!!!!!!!!!aztmondta akkor is vigyem hátha!én ugytudom ha lemulik akkor kell vinni fölösleges vérzéskor!!!!!
2009. jan. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!