Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért keresnek a kutyák...

Miért keresnek a kutyák mielőtt a dolgukat végzik?

Figyelt kérdés
Úgy értem mászkálnak fel alá, szagolgatnak perceken át.
2011. jan. 1. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy megtalálják a megfelelő helyet :)
2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Területet jelölnek!
2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálja és azért mert keres magának egy számára megfelelő helyet és "jó illatot"
2011. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm, lehet csak az enyém csinálja. Fel alá szaladgál egy kb méteres vonalon, szimatol, és hosszas keresés után hajlandó. Nem lenne neki mindegy, hogy most fél méterre balra, vagy jobbra?
2011. jan. 1. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mi erre mindig azt mondjuk, hogy újságot olvas. :D

a mi kutyánk is képes végigkutatni az egész lakótelepet egy megfelelő wc-ért :D

2011. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. Általában jelölnek is ilyenkor. Ha találnak régebbi nyomot, felül jelölik a sajátjukkal.
2011. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a kutya ilyenkor a saját szagát keresi. Emberiesen megfogalmazva: "Hol végeztem a dolgomat legutoljára?" kérdés merül fel benne. Azt kezdi el keresni, ha nem találja meg, olyan kutya illatát keresi melynek a dominanciája kisebb az övénél. Más kutyák szagának a felüljelölése a dominancia fitogtatása.
2011. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz, mint pisilésnél, amikor jelölnek.

A bűzmirigyek kakilásnál ürülnek, és a ott hagyják azt a jellegzetes(en rohadt büdös:D) szagot is.

Azt viszont nem tudom, hogy ehhez miért kell a saját tengelye körül is fordulni 2-3 kört:)

2011. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!