Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék csivava kiskutyá...

Honnan tudnék csivava kiskutyát ingyen vagy nagyon olcsón szerezni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy évesnél fiatalabb legyen és Heves megye környékén!
2009. jan. 27. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nézz körül a menhelyeken...

Ott szoktak lenni csivava keverék...meg néha fajtiszták is, de ha van nagyon hamar gazdát találnak általában Hál' Istennek.

2009. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Szerintem is a menhely jöhet szóba. Tenyésztő/szaporító biztos nem fog ingyen adni még ha hibás akkor se. Csivava keverékek is 15-20 ezerért mennek. Esetleg olcsóbb csivavát tudsz szerezni ha szétnézel a hirdetésekben. pl. www.haziallat.hu www.expressz.hu

2009. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

miért pont csivava?


Vagy fogadj be egy kis testű hasonló keveréket menhelyről, vagy gyűjts pénzt rá! nem viccelek és nem szívózok, ez a két tisztes módja van.

2009. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

én meg szeretnék egy jo kis házat,jo munkahelyet,sok pénzt.....ja meg egy kocsi is jöhet.ha valaki tudja ezeket hol tudnám beszerezni,természetesen ingyen,ajjor kérem jelezze!



bocsi,de ezt nem hagyhattam ki.

2009. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hahaha. Marha vicces! (utolsó hozzászóló!)

2009. jan. 28. 11:13
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Dj. Bobo-t kérdezted már?

:D

2009. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
egy fajtiszta csivavát (ami ugye 25 ezer ft-tól akár 100 ezer is lehet) nem hiszem, hogy valaki INGYEN odaadná..max ha nagyon beteg vagy idős...de a menhely jó ötlet! :)
2009. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Spórolj össze és vegyél. Mindenképpen erre ösztönöznélek, mert sok "kapott" kutyust láttam már akikről nem gondoskodnak a gazdáik. Bizonyára mert már nem akkora újdonság. Ha megveszed, talán azzal együtt rájössz, hogy felelősség. Egyébként, ha nincs pénzed egy kutyára, akkor mit fogsz vele csinálni, ha ne adj isten megbetegszik, esetleg komolyabb kezelésre szorul? Egy sima chip 5-8000Ft-ba kerül.+ az oltások, eledel, stb...

Jól gondold meg!

2009. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 31. 18:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézd folyamatosan a hirdetéseket és a menhelyeket, ki lehet fogni ingyen kölyköket, ha nem bírnak megszabadulni tőlük, vagy megöregedett fajtisztából. Ne add fel.

2009. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!