Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjatok hol talallhatok...

Nem tudjatok hol talallhatok ingyen Nagyvaradon Pap Tamasi kozeleben lehetoleg fajtiszta, aranyos, lehetoleg lany kiskutyat?

Figyelt kérdés
Szeretnek kutyat "venni" (ingyen) ami aranyos , baratsagos , de eddig sehol nem talaltam ... Letszi segitsetek ! Ha meglehetne ugy oldani ...akkor...Beagle-t , de nem muszaly !!!!Segitsetek !!!
2010. dec. 23. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2010. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Féllábon táncolni és ugrókötelezni esetleg ne tudjon?
2010. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom jövöre kiskutyákat is tervezel neki ...
2010. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha probálo pozitivan hozzáállni akkor : [link]


Egyébként muszáj és nem "muszály".

2010. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem kell ugrokotelezzen :D !!! 12 vagyok , Romania-ban lakok , tobb a roman mit a magyar , es amugy is ugy tanultam hogy muszaly nem hogy muszaj ... Akkor tudtok segiteni ????
2010. dec. 23. 17:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj Zayra te olyen okos vagy !!! =p igazad van ! minel ugyesebb annal jobb ! =P
2010. dec. 23. 17:33
 7/14 A kérdező kommentje:
*olyan
2010. dec. 23. 17:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Amugy nem tervezek neki kiskutyakat
2010. dec. 23. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik nem kellett volna elolvasni , csak felig vagyok roman , szted csoro vagyok ha Beagle kutyat akarok mi ? az hogy ingyen az egy dolog , mert van olyan Beagle ami 700eur es nem is ismersz ! Ez csak allnev , ha tudnad ki vagyok nem igy viselkednel de mind1 , nem akarom hogy buszkenek higyetek !
2010. dec. 23. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos, vagy nem sajnos, fajtatiszta kutyust (ez lehet akár Beagle, vagy akármilyen fajta) ingyen NEM fogsz tudni kapni. Keveréket már igen, ugyanis azokat ingyen kell odaadni. Fajtatisztát szaporítótól kb 30,000 ft-tól már lehet venni, de ezt nem ajánlom neked. Ők csak szaporítják agyba-főve a kutyákat, és betegségeket hordoznak majd a génjeikben. Egy Beagle rendes tenyésztőtől, törzskönyvvel, szűrésekkel kb 100,000 ft-tól kezdődik, ami gondolom neked drága.


Így hát csak azt tudom tanácsolni, hogy nézd meg a Beagle fajtamentéseket: [link]

Itt találhatsz fajtatiszta Beagle-ket, és Beagle keverékeket is. Ha pedig nem ragaszkodsz ahhoz, hogy Beagle legyen, a közeli menhelyekre is benézhetsz, hátha van olyan kutyus, aki neked is tetszik.


Hidd el, egy kutya életét megmenti gyönyörű érzés! Ennél jobb érzés nem sok van a világon! És a menhelyről jött kutyák nagyon sok szeretetet tudnak adni. :)

2010. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!