Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok törzskönyves boxert...

Tudok törzskönyves boxert venni 50 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés
Boxer kölyköt szeretnék venni, mindenképp törzskönyveset, viszont tenyésztőknél érdeklődtem 80 ezer körüli áruk van, nekem 50 ezer Ft-om lenne rá! Van esélyem ennyiért venni?
2011. jan. 3. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30 kilót nem fogsz tudni lealkudni. Gyűjtögess még hozzá kicsit, az a pár hónap ide vagy oda már mind1.
2011. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha hosszasan keresgélsz, esetleg alkudozol, akkor lehet. Találtam már pl. olyat, hogy kezdő tenyésztő, új kennel és ezért az első alom olcsóbb volt mint általában az adott fajta törzskönyves egyedei.

Viszont azt ugye tudod, hogy a vételár csak egy dolog, azon felül kb. 20ezer forint a kölyök oltási programja meg az egyéb kezdeti kiadások is magas összegekre rúghatnak?

2011. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tavaszig ennyit tudok összeszedni rá, utána már csak télen tudnék kutyát hozni, de akkor nem szeretnék...

Azért köszi!!

2011. jan. 3. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak akkor várnod kell. Lehet, hogy akár egy évnél is többet. Jelezd tenyésztőknél, hogyha születik színhibás, harapáshibás, vagy akármilyen okból csak hobbi célra használható kölyök, akkor te megvennéd ivartalanítási kötelezettséggel.
2011. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kibírjuk fizetni az oltásokat, plusz minőségi tápot stb, csak hirtelen az a 81 ezer elég nagy érvágás lenne! viszont imádjuk a boxereket és a kisfiam is ilyet szeretne! :)
2011. jan. 3. 12:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Kan kutyát is ivartalaníatni kell? Abba a férjem nem menne bele szolidaritásból! :)
2011. jan. 3. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

ha ivartalanítási kötelezettséggel veszed, akkor a kant is. vagy fizesd ki a teljes árat a kutyáért.

valamit valamiért...

2011. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!!
2011. jan. 3. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden hónapban félreteszed a prémium kaja árát, már meg is van az a 80 pikk-pakk. Vagy esetleg felnőtt, mentett kutyus?


[link]

2011. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A kisfiam miatt kölyköt szeretnék, nagyon sajnálom a menhelyes kutyusokat, de nem tudom miken mentek keresztül nem kockáztathatok...
2011. jan. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!