Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorák a méretei? (Kérdésed...

Mekkorák a méretei? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy ketrecet a kocsiba amiben hordhatom a kutyát.Mekkora ketrec kell amiben elfér egy németjuhász ? Készet nem akarok venni mert drága , és nem úgy nyílik az ajtaja ahogyan elférne a kocsiban a ketrec.Valaki tudna segíteni ?
2011. jan. 3. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nézd meg a kész ketrecek méreteit és az alapján :)

[link]



vagy mérd le a kutyusodat

szélesség : épp hogy megtudjon benne fordulni

magasság:épp hogy feltudjon állni és plussz pár centi

szélesség : kényelmesen érezze magát eltudjon feküdni (nem arra gondolok h nyújtózhasson stb...kb így letudjon feküdni [link]


remélem segítettem:D

menj be a freesnapfba (kutyával) ott is vannak ketrecek próbálgassátok és mond az eladónak h most nincs ennyi pénz nálad de a méreteit jegyezd meg arra hivatkozva h megnézed h a kocsiba befér-e :D

2011. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi !

Hát ebbe a kocsiba nem fér be sajnos :S

2011. jan. 3. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ÖÖÖh.. mi lenne ha levennéd a csomitartóról a kalap tartót (már ha van ilyen lehetőség) és akkor oda beülteted a kutyát:)

Nekem is németjuhászom van és én így fogom szállítani és a másikat is így szállítottam, mert ezért én ketrecet nem veszek. :D


Ott a hátsó ülés, mögötte pléd (és ugye üres csomitartó) azon fekszik a blöki, játék, és akkor ha felül lát/hall engem, de fékezésnél tuti nem repül előre, és hátul is ki tud leselkedni az ablakon. :)

2011. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21:41 vagyok.. De közbe eszembe jutott, hogyha egy kisfityó méretű autóról van szó, akkor ott nem nagyon van lehetőség csomitartózni. :D

De lehet venni ilyen rácsokat, amit a két első ülés mögé lehet berakni és akkor a kutya el van hátul az ülésen.

2011. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kicsi az autó , de sedan és a magassággal van a baj.Nem akarom csak úgy hátrafektetni , mert nem valami biztonságos (félek hogy előremászik) , most az anyósülésen utazik , dá már így is volt hogy berakta menet közbe a váltót üresbe...(csak kis távolságot megyek vele így , azért kellene a ketrec h messzeebbre is eltudjunk menni).A csomagtartónak a magassága 55cm az a baj.Nem valami nyugodt a kutyám ahoz , hogy hátul maradjon.Meg ha van valami , akkor be tudnám rakni a kocsiba , mert most nem hagyom bent mert megrágná a kárpitot.
2011. jan. 3. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem!

Eddig én is az anyós ülésen hordtam, de mostmár 6 hónapos, és eléggé mocorgós, mászós, tehát kénytelen leszek én is hátra rakni a csomitartóba.

Az előző kutyám meg olyan nyugodtan el tudott ott feküdni, magától ugrott be és telepedett le (ezért szeretném a mostanival is ezt megtanítani), nekem sem férne be egy ketrec, mert citroenről lévén szó, hiába 4 m az autó, csapott a hátulja... :S

De valamelyik oldalon láttam csapott ketrecet, ami lehet beférne, ha lenyitod az üléseket, most csak gondolkozok...


Írd be a google-ba, hogy autós ketrec, szerintem sokat kidob. :)


Második/harmadik voltam. :)

2011. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Megkersetem, nézd meg, hátha! :)

2011. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebbe elférne-e a kutya : 78x48,7x56cm , meg ezze az a gondom , hogy jó lenne belepróbálni a kocsiba h belefér-e normálisan.Köszönöm a linket :)
2011. jan. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!