Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leszórhatom a kertben lévő...

Leszórhatom a kertben lévő kutyakakit csípős paprikával? A kutyám megeszi az ürüléket.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor a másik kutya kajájába tegyél ananászt :) De mit esznek? Nem utalhat hiánybetegségre?


A chappy és társai annyira feldolgozatlanul mennek keresztül a szervezeten, hogy ugyanazok az illatanyagok megmaradnak a kakában is, amivel az ételt kívánatossá tették.

2011. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Érdekes lehet a filing nyáron nálatok...

Próbáld ki. Ajánlom, némelyiket hagyjad " tisztán". Talán így megtudhatod, használt-e a paprika?

Mert elképzelhető, hogy utána csak azt nem eszi meg, amelyiken érzi a paprikát

2011. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Acanát esznek, néha Purina Dog Chowt. Azt hiszem ezek nem a legrosszabb tápok.


Kiskorában a sajátját ette, utána leszokott róla. Amióta megvan a másik kutya, elkezdte az övét enni.

2011. jan. 4. 15:02
 14/17 anonim ***** válasza:

hmmm, akkor passz. Az a baj, hogy ezt nem tudod igazából büntetni, mert önmagát jutalmazza meg a viselkedés, mert a fura ízlése szerint az finom :)

Mondom, én az ananász dolgot kipróbálnám, mert a csípőspaprikát szerintem is simán érteni fogja, mert más szaga lesz a paprikásnak, mint a nem paprikásnak.

2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A másik kutya nyomát akarja eltakarítani valószínűleg. A kutyák sokszor otthon nem csak simán piszkolnak, hanem ugyanakkor megjelölik a területüket is .
2011. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szerintem vegyél egy jó büdös kölnit és azzal fújd le a szarokat. A kutyák többsége (szerintem mind )utálják a kölnit és prüszkölnek tőle.
2011. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hiánybetegség, vagy egyszerűen rossz szokás.Próbáld meg a főtt csirke mellcsontot hozzáadagolni a táphoz, nálunk ez segített.Ugyanis a kutyák ragadozók, és szükségük van még a szuper tápok mellett is a húsra bizonyos mennyiségben. Ha valóban rossz szokásról van szó, akkor menj mellé amikor megenné, és használd ki, hogy te vagy a falkavezér, ne engedd a közelébe.Ha nem nyúl hozzá, juti falat:)Ezt sokáig gyakoroljátok.
2011. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!