Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Hérosznál (Székesfehérváron)...

A Hérosznál (Székesfehérváron) mennyit kell fizetni ha örökbe szeretnék fogadni egy kutyát és ivartalanítva van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom minden állatmenhelyen az ivartalanítás árát kérik csak. (=

Eddig ahány menhelyt megkérdeztem mindenki az ivartalanítás árát kérte. lehet az 13.000Fttól 25.000Ft-ig. Kutyamérettől is függ.

2011. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsi kutyát szeretnék ...
2011. jan. 4. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha tőlük kérdezed meg. :) Nem ismerem ezt a menhelyt, van, ahol fix örökbefogadási költség van, van, ahol amennyit gondolsz.
2011. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon is jól ismerem a menhelyet. kicsi ivartalanított kutyáért 4000-5000 Ft-ot kell fizetni, esetleg ha fajtatiszta is akkor 6000is lehet, de az ritka. Melyik kutyát szeretnéd név szerint? :)
2011. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] ... őt szeretném :) szerintem nagyon cuki :D
2011. jan. 4. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő szerintem nem kerül majd olyan sokba. Ismerem szegény drágát, eléggé nehéz eset, pár napig próbáltam szelidítgetni, de nem sok sikerrel, neked sok sikert hozzá, remélem jó barátok lesztek :D
2011. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tavaly (2016) hoztam el egy 4 éves közepes testű kutyust 13.000 Ft volt, oltva, ivartalanítva.

Megjegyzem: a világ leghálásabb kutyusa, a nagyon jó döntés volt őt idehozni.

2017. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!