Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák nemszeretik a teát?

A kutyák nemszeretik a teát?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem, hogy a kutyámnak olyan mélyebb hangja van, mintha "belenne rekedve". Tény, hogy a vize mindig befagy, és behozom, hogy kiolvadjon, vagy öntök neki újat, de szerintem még úgyis nagyon hideg neki. Ma főztem neki egy kis teát, tettem bele jó sok mézet, meg egy kis citromlevet is, hogy nelegyen olyan édes. Megkóstoltam, hát nekem túl sok volt benne a méz, de belegondolva, hogy szinte mindent megeszik és megiszik a kutyusunk neki biztos jó lesz, + a méz jót tesz a torkának, meg amúgy is. Nem mondhatnám hogy forró volt a tea, teljesen kivolt hűlve, de belenyalt egyet, és otthagyta. Mondom biztos túl erős, felhígítottam, demég úgyse itta meg, utána márcsak beleszagolt. Mit tehetek ilyenkor? Mindenesetre otthagytam a teát, hátha megkívánja, vize meg bevan fagyva, szóval azt meg behoztam. Tippek?
2011. jan. 4. 22:23
1 2
 11/11 rucijja ***** válasza:
Húsleves(Nem túl fűszerezve), gyakori vízcsere, csatlakozom az előttem szólóhoz.Ha beteg a kutya ,akkor pedig állatorvos!Ne felejts el, a kutya nem ember, nem biztos ,hogy jó neki ,ami az embernek.Néha az ember jószándékkal többet árt ,mint használ.Figyelj rá a hidegbe nagyon, nehogy megbetegedjen:)
2011. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!