Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bernathegyi kiskutyanal...

A Bernathegyi kiskutyanal hogy lehet megallapitani, h az apjara v az anyjara hasonlit?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy 5hetes kis bernathegyit, kislany. Az apja hosszu szoru, az anyja rovid... Nekem az apja sokkal jobban tetszett, de felek, h nem lesz olyan nagy feju, es szep hosszu szoru...Szerintetek megtudom allapitani mar most? Vagy a kutyak jobban az apjukra utnek???
2011. jan. 4. 22:59
 1/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Mivel a kiskutya kislány nem fog az apjára hasonlítani küllemben. A feje sem lesz akkora mint az apjáé és a termete is alacsonyabb lesz. Hasonlíthat az anyjára vagy a nagyanyjára. A természete viszont hasonlíthat az apjára.
2011. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged is jól megvezettek! 5 hetesen eladni azt a szerencsétlen állatott... És még fizettél is érte! Amúgy egyetértek az elsővel.
2011. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen már nálad van??? Miért???

Még legalább 4-5 hétig az anyja mellett lenne a helye!

2011. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 év múlva kiderül.
2011. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Figyelj nem kell rogton lehuppogni, nem vagyok allatkinzo, nem ertek hozza, nekem azt mondtak, h mar eszik... Nalam is normalisan eszik, bennt alszik...
2011. jan. 5. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki sem akart téged bántani, leírtuk, hogy csak akkor derül ki, amikor már felnőtt, de mivel szuka, ezért sohasem fog kanra hasonlítani, és mellesleg rosszul tetted, hogy ilyen korán elhoztad (átvertek, de már ezt is tudod, legközelebb óvatosabb leszel). Ez nem bántás...
2011. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!