Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő, ha egy kutya...

Mi a teendő, ha egy kutya megtámad minket az utcán? (futás kizárva)

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megtámadott egy a város szélén, senki sem volt a közelben, este. Magam elé tartottam a táskám, attól megijedt, előkapartam az ebédem maradékát(mézeskalács), adtam neki egyet, megette, kért még. Az összeset odaöntöttem neki és amíg evett elszaladtam.
2011. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért megtámadott? Vagy megfog támadni?Azért egy kicsit bővebben.Mert ha valakit a szomszéd kutyája terrorizál az egy más kérdés,mintha egy idegen kutya ugrik neked az utcán.
2011. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Legugolni és minél kisebbre összehuzni magad.
2011. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
öhh nem támadott még meg, de rengeteg rohangál amikor jövök haza suliból, ma is láttam egy kaukázusit, csak az nem arra ment mint én szerencsére
2011. jan. 5. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

paprika spray!


sötétből előugró szatírok ellen is hatásos. military boltokban lehet venni, legális.

2011. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utobbi szerintem is jó lehet!

de mennyibe kerül?

2011. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az iskolában a gyerekeknek is azt tanítják, hogy gugoljon le és huzza össze magát és védje az arcát. Minél kisebb, annál kevésbé tekinti a kutya fenyegetőnek.
2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kóbor kutyákról van szó,az veszélyes is lehet.Sokan haltak már igy meg.A polgármesteri hivatalba kell bejelenteni,vagy ha van gazdájuk azokat felszólitani,hogy a kutyákat vigyék be kerten belüli területre.Egyébként ez törvény is.
2011. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!