Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a kutyám szét tépte az oltási könyvét?

Figyelt kérdés
Arra mentem ki, hogy a kutyi csöndben van.És ott volt széttépve az oltási könyv. Olyan mérges vagyok rá!!! Mit Kellene tennem??? Újat kérni?? A héten kéne oltani!! Nincs sehol igazolva az oltások. Újra kell előröl oltatni???
2011. jan. 5. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el a maradványait, ha mg olvasható, vagy mnodd el, hogy minden eddigi kötelező oltása megvolt. Ha ugyanahhoz az állatorvoshoz jártok, nem lesz gond. Én újat kaptam, mivel a régi oltási könyvet egy másik állatorvos állította ki, és az itteni írt egy újat, hogy a saját neve legyen rajta :)
2011. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell újra oltatni.:) El kell menni a dokihoz aki beoltotta, nekik meg megvan minden információ, adat a kutyáról a számítógépükben, az alapján kiállít egy másikat.
2011. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj el az állatorvoshoz, mondd el, mi történt. Fizesd ki az új könyv regisztrációját, árát. Nekünk nem kellett újraoltatni, de mondjuk azért, mert az állatorvos számítógépének rendszerében minden nála járt kutyus benne van, és az, hogy milyen oltást kapott, mit végeztek nála.. És mi ugye mindent vele adattunk be, be tudta írni. Ha ez nincs meg, lehet, hogy újra oltották volna, nem tudom.


Egyébként jobban figyelhettél volna az oltási könyvre. Tőlem, amikor a táskámat lopták el, ugye benne volt a könyve is a kutyának, és azzal együtt ellopták, azóta sem tudjuk, hol van.. :S

2011. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell újra oltani, nyugi:)


Kapsz egy másik könyvet(vagy ingyen vagy pár száz Ft-ért).

2011. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérj egy másikat az állatorvostól. Ezen nem fog vitatkozni ,hiszen a rendszerbe benne van.

Én eddig az 5 év alatt 1-szer nem találtam :) kaptam még egyet bele ragasztotta a matricát, majd nem találtam csak az az előttit :) így két oltási könyv van.

Van egy központi rendszer amibe lehet ,hogy nem a szemed előtt de be kell vinniük az állatorvosoknak.

Amúgy a veszettség elleni oltás 1 évig jó, tehát ha most beoltatod akkor nincs probléma. Az akkor gáz ha addig megharap valakit és neked megy el arra az időd ,hogy bizonyíts ,hogy be lett oltva.

2011. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy került a kutyához az oltási könyv???
2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem rég költözünk, minden mindenhol van!!! Szóval............
2011. jan. 5. 15:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Kutyussal kell a dokihoz menni???
2011. jan. 5. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, a kutyát felesleges vinni, értelemszerűen nem sokat segíthet a probléma megoldásában... Elég ha te elmész, elmondod mi a helyzet, a doki meg kiállítja az új oltási könyvet.
2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!