Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak egy SZUKA...

Milyen nevet adjak egy SZUKA ROTTWEILLERNEK?

Figyelt kérdés

A mostani kutyánknak, aki a mamáméknál van... Eddig mi nemtudtunk neki helyet biztositani, mivel egy panelházban laktunk. Elköltöztünk, és a kutyánknak lesznek kölykei.. Az egyik kis kutya hozzánk kerül. Elolvastam már vagy 6 kutyanevelési könyvet. Szeretnék a kutyámnak egy olyan nevet, amely TEKINTÉLYT és Tiszteletet mellesleg ERŐT KITARTÁST ÉS SZELÍDSÉGET áraszt. Felsorolom, min filózok.

Fátum

Bajnok

Brutus

Heros

Portás.

HA lehet ezek közül mondjatok valamit, de ha van valami tuti ötletetek mondhatjátok aztis:D


2011. jan. 5. 17:00
 1/8 böiler válasza:

Fátum.


De én tuti a Józsi-t adnám. :D

2011. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Heros-t inkább átcserélném Hero (híró) névre, nekem ez nagyon tetszik :) A jelentése magyarul a hős, ami azt hiszem mindent megmagyaráz.
2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem akarlak megbántani, de szerintem ezek a nevek, amiket leírtál nagyon nem illenek egy szukára. Bár ízlés kérdése, de ilyenek hogy Portás, azért egy kicsit furcsák lennének, ha megkérdezik hogy mi a neve...


www.kutyanevnap.hu


Itt nézz körül, vagy még mondok kapásból párat..

Nessy(Nesszi), Nesca(Neszka), Cloda(Kloda), Missy(Misszi), Surda, Daphnei(Dáfni), Meza.

2011. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek am én nekem is a fátum és a heros tetszik:D egyébként aportás tényleg elvetemült ötletXD köszi azért még gondolkodom.
2011. jan. 5. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Bessi
2011. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát bessi... az szerintem elég átlagos. de azért köszi:D
2011. jan. 5. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ezekről a nevekről nem lehet megállapítani, hogy szukáról beszélünk. :D Inkább kan jut eszembe. :)


Kyra esetleg?

2011. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Léda, Nina
2011. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!