Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszettség elleni védőoltás....

Veszettség elleni védőoltás. Megbüntethetnek, ha nem adatom be a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen, max 300 ezerre.
2011. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Igen!

És ha a kombináltat se adatod be akkor meg el is pusztul...

2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A veszettség ellenivel egyet értek, de a kombináltnak semmi köze egy felnőtt állat egészségéhez, ha megfelelő körülmények között van tartva!
2011. jan. 5. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Milyen megfelelő körülmények, te?? Steril szobában van, ahová te is csak steril ruhában mész be?? Mert ha nem, akkor orosz rulettet játszol az életével! Ugyanis a cipőtalpadon haza viheted a parvót például, amiről jó ha tudod, hogy gyakorlatilag csak lángszóróval lehet kiirtani.... Tedd meg neki az a szívességet, hogy ha évi kb. 6-7 ezer forintot is sajnálsz, amibe a kombi kerül, akkor nem tartasz kutyát......
2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt a megszólítást, hogy TE én nem használnám ilyen módon, de hát TE nem én vagy!!!

Ez biztos!


Ha ilyen ... ember vagy, tedd meg azt a szívességet, saját magadért, hogy nem írsz a kérdésemre SEMMIT!!!


Nagyon szépen köszönöm!

2011. jan. 5. 20:01
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyébként az oltás amiről beszéltél 4-5 ezer Ft csupán, ami jóval kevesebb pénz annál, amit én havonta a kutyámra költök!


Nem mindig jó, ha magadból indulsz ki, tudod!?

2011. jan. 5. 20:03
 7/14 rucijja ***** válasza:
100%

A veszettség elleni oltásért, ha nem kapja meg a kutya büntetnek.

Hozzá teszem, bár nem kérdezted:óriási felelőtlenség a védőoltásokat elahanyagolni.Amit írtál az pedig butaság, már elnézést.Mert azért védőoltás ,mert a fertőzések ellen véd.Fertőzést utcán ,udvaron, másik kutyától is elkaphat, és te is hazaviheted ruhán ,cipőn.Semmi köze a kutya körülményeihez.Ennyi erővel a kisgyereknek sem kéne a védőoltás amiket megkapnak, ha jó körülmények közt élnek????

2011. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 rucijja ***** válasza:
Mellesleg, nem ócsárolni akartalak, azért írtam le ezt, hogy tisztába legyél vele, ha nem tudtad.Nehogy a kutyád lássa a későbbiekben kárát, mert megbetegszik és esetleg nem lehet meggyógyítani.
2011. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

18:44 vagyok.


Látom a többiek már válaszoltak helyettem.

Figyu! Nem bántásból írtam, hogy védőoltás nélkül elpusztul a kutyád. Nem kötekedni akarok.

Ha szereted a kutyád, akkor beoltatod kombináltal is, ha ,,majd lesz másik" típus vagy, akkor meg magát a kérdést is felesleges volt kiírni.

2011. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem a kuytám sok mindennél fontosabb, saját belátásom szerint már szinte túlzottan is, szóval nincs gond azzal, hogy bármit is ne kapna meg tőlem, beleértve az oltásokat is.

Ezt egy ismerősöm miatt kérdeztem meg. Van több kutyája is és nincs annyi pénze, mert valószínű, hogy nem akarja, hogy legyen, arra, hogy beoltassa őket!

Az érdek, hogy kap-e büntetést?


Szóval kár volt ennyire belém jönni, mert nem talált!


igazából nem haragudtam meg senkire, mert nem volt semmi sértő, a válaszaitokban, kivéve persze AZT az egyet, neki viszont válaszoltam is!

2011. jan. 5. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!