Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel az 1ik füle...

Miért nem áll fel az 1ik füle a német juhászomnak? Van esély hogy újra szépen állni fog? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
elég öreg a német juhászom(v 10 éves de igen jó állapotban van testes tele energiával), 1 ideje vettem észre hogy a jobb füle nem áll fel v előre v hátra lóg, seb nem látható megtapogattam töve kemény de amikor feláll neki a másik az sokkal erősebbnek látszik, eltörhetett a porc? ha igen ak az begyógyulhat még? v már nem fog felállni? v mi lehet a gondja? rendes állatorvoshoz nem tudom elvinni sajnos ugy hogy remélem én tudom kezelni házilag.. mit gondoltok?
2011. jan. 6. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem eltört a porc, hanem kikopott. Ahogy az embernél is előfordulhat sokat használt végtagokban az idő múltával :(

Érdemes lenne az étrendjét kiegészíteni zöld kagyló kivonattal, mert a fül csak a kezdet. Házi módszernek még a finom szalonna porcos részét is add neki. Annak biztosan örülni fog :)

2011. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet megkérdezem gyógynövényes boltba hogy lehetséges e ez... de az előbb voltam kint amikor figyelt 1 kicsit már felállt elég egyenesen... az lehetséges h olyan lesz mint úrkorában csak vmi betegség v vmi más időszakban van?? köszönöm előre is a válaszokat
2011. jan. 6. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy rendelj a petnetről egy nagy csomag tápot, mellé ezt : [link]


Aztán az ország bármely sarkába kiviszik.

2011. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy már felállna a kutyód füle, ha lekonyult.

Elég idős, ilyenkor már ne várj nagyon tőle változást. :)

Nekem is volt németjuhász keverékem, nagyon szépen álltak a fülei, aztán 5 éves kora körül az egyik lekonyult, nem állt fel többé, aztán 10 évesen a másik is, sajnos 11 évesen meg halt a kuty. :(


Esetleg zöldkagyló kapszulával, vagy béres porcerő fortéval próbálkozhatsz.

2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!