Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen megyek legközelebb...

15 hetesen megyek legközelebb UH-ra. Mennyi az esély rá, hogy megtudom a bébi nemét?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama
2010. márc. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 18 hetesen már megmondták!Különben ez orvos függő!Nekem nem mondták volna meg, de egy kegyes hazugság segített!Azt mondtam a páromnak a szülinapjára szeretnék egy fotót a babóról, és nemtudom milyen színű keretbe rakjam!, és Ez nagyon fontos lenne!A kép igaz volt, de a keret kamu, mert már megvolt véve egy semleges színű!Így a doki megszánt, és addig nézte, míg meg nem látta a fütyköst!
2010. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát, ez attól is függ, h sima v 4d, a 4d-n több esély van rá:) amúgy olyan 60-70%, de függ a babától is, nekem pl nem akarja megmutatni magát:)

32 hetes km

2010. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sima UH-n
2010. márc. 13. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ,hoyg fordul.nekem minden uh-n vagy háttal volt,vagy keresztbe tette elöl a lábait,és a szüléskor derült ki hogy kislány.
2010. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 hetes 2D-s UH-n mondták meg, hogy lány lesz, de csak onnan tudta, h látta a hüvelyváladékot.
2010. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tesómnak már a 12-13. héten, a kombinált szűrésen megmutatta magát, nekem a 18. héten sem :)). Az én Pocaklakóm úgy látszik, szégyenlős...
2010. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!