Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Önkéntesek feladata?

Önkéntesek feladata?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és egy szegedi menhelyen szívesen lennék önkéntes. De teljesen pontosan hogy is működik ez? Mindig más kutyit sétáltatok vagy mindig csak egyet? És először telefonon kell egyeztetni vagy csak úgy oda megyek? És alá kell szülőnek írni valamit, hogy engedélyezi? Mennyi ideig járhatok, amíg pl. lesz saját kutyim és vele foglalkozok inkább? Vagy ha csak mindig ugyanazzal a kutyával játszok és sétáltatom, ha őt örökbefogadom, onnantól kezdve kötelező még más kutyához járnom? bocsi a sok kérdést, de nagyon kíváncsi vagyok. Ja és sokat keresgéltem a Google-ban, de nem igazán találtam szegedi menhelyeket. Linkelnétek? Ja meg lehet, hogy csak hétvégenként tudnék kijárni. Kutyát úgy választanak, hogy melyikkel kell foglalkoznom, hogy melyik illik hozzám a legjobban? Vagy ilyesmi? Előre is köszönök minden választ, véleményt és segítséget! Tényleg!!!
2011. jan. 7. 19:25
 1/10 anonim válasza:
én is 13 vagyok és a téma engem is érdekel
2011. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annak örülök. Hol laksz? Bár csak szegedi lennél. Könnyebb lenne, összeismerkedhetnénk, meg minden. Szóval nekem tetszene. :)
2011. jan. 7. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
A szegedi menhelyről nem tudok nyilatkozni, mert én a HEROSZ-ba járok (Budapest). De szerintem ott is hasonló. Ha gondolod, leírom, a HEROSZ-ban hogy működnek a dolgok. :D
2011. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném! Jó ha priviben írod, de az is ha itt! Előre is köszi!
2011. jan. 7. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:

én 16 éves fiú vagyok Zircen lakom és 2 menhely közül ajkára megyek Vahúr Ahka Állatmenhelyre önkéntes leszek én több kutyával fogok foglakozni amelyiket rámosztják az új oncokat is. én 2011 tavaszátol suli ig járok majd ki 2011 agusztus 31 ig aszem .Addig járjál ki amig akarsz tőlled függ hogy meddig akarsz. Nekem a fizetség szolgálatomért kutyák szeretete meg 1 kutya amivel többet foglakozok majd. Hadd válaszon ki kutya menhelyen téged nem biztos hogy az szeret téged amelyiket kinézted magadnak.Feladata:segitsen a menhelynek takaritani a kenneleket kutyákat lefotozni hirdetni a neten,örökbefogado napon ki vezetni a családnak amelyik kutya megteszik nekik.Mindig a kutya vagy te választod őt.Kutyák sétáltatása foglakozáson tanitani gyakorlatokat csinálni többiekel együtt több önkéntes haverod lesz. Szabályzatba 16 éveskortol van de te esetedbe igen kell engedély szülőknek papirt ki kell tölteni aszem.


[link]

[link]


Tappancs menhely Szegeden van


[link]

2011. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rettentően köszönöm! Ez jól hangzik! És telefonon kell először egyeztetni?
2011. jan. 7. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
irsz email nekik meg telfono kell kapcsolatot szerezni mehetsz is én menhelyes leszek tapasztaltom van nekem is ez volt bajom régeben
2011. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

A szegedi tappancsnál vedd fel a kapcsolatot a honlapon hogy önkéntes szeretnél lenni. Mivel fiatal vagy még ezért szülői bele egyezés is kell.

Minden hó második szombatján a pláza előtt és a móra városi tescoban vannak eledel gyűjtésen s örökbefogadó napokat is tartanak. Ma van éppen 3 ig.

Ha tudsz menj ki oda és ott szóban mindent el mondanak.

üdv!

2011. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elmentünk arrafelé, de nem voltunk ott, csak láttam, hogy ott vannak. Az anyukám beleegyezett, csak fel kellene venni a Tappanccsal a kapcsolatot. Jó volna ha már holnap kezdhetnék. Kiderült, hogy húgom is szívesen velem tart. :)
2011. jan. 8. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked és hugodnak családi élvezet gratulálok előző is jol mondja.
2011. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!