Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehetett?

Milyen fajta lehetett?

Figyelt kérdés
Kint voltam ma este sétálni és találkoztam egy Pitbulal.. az alap színe ilyen szürkés lehetett és talán kis fehér foltok voltak rajta....nyugodt természetű volt.. egy ideig követett és nagyon megkedveltem.. ..szóval esetleg ennek van valami külön neve ( pl.: Angol Pitbul) több adatot nem tudok adni mert sötét volt:S és bocsi a nyenge megfogalmazásért :S
2011. jan. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi volt? Szerintem csak a színe ilyen :)

2011. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem amire te gondolsz, az az Amerikai Pit Bull Terrier, olyan, hogy "pitbul", olyan nincs :P (meg olyan sem, hogy "pitt" meg "pittbull" vagy "pitt bull" és olyan se, hogy "pitbull")

kép nélkül meg nem hinném, hogy bárki is be tudná neked azonosítani.

2011. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen igen..valami ilyesmi volt :D Nagyon szépek köszönöm:D Bocsánatot szeretnék kérni hogy rosszul írtam le :D
2011. jan. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!