Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korig vihetem a...

Mennyi idős korig vihetem a dobermannomat kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
Most fél éves, tavasszal már késő lenne?
2011. jan. 9. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
sosem késő! :)
2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem! még nem késő! Még kölyök és ha később viszed akkor is meg tudod neki tanítani a parancsszavakat csak tovább fog tartani és nehezebben fogja elhagyni a rossz a szokásait illetve tulajdonságait
2011. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Azt hittem hogy van neki egy bizonyos korhatára. Köszönöm :)
2011. jan. 9. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a kanárimat akkor vittem először amikor megkapta a harmadik oltását. Sokkal könnyebb volt tanítani az alig pár kilós kutyát.

Minél elöbb megy a kölyök annál jobb.

Minden jót!

2011. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal vidd. Ilyen hidegben nem tudsz vele érdemben haladni. Ha fagy van, csak rövid ideig ül, fekszik, vagy félárbócon. nincs értelme, hogy rosszul rögződjön be neki. Otthon elkezdheted bennt, az ült, feksziket, lábhoz, simán kajával, vagy labdával, amelyikkel jobban motiválható, és nem kell póráz sem.
2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tanítgatom már itthon is, az ül, pacsi, fekszik parancsokat már tudogatja, de szereti még elbolondozni, eljátszadozni. Egy kis fegyelem nem ártana neki :)
2011. jan. 10. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiről nincs lemaradva:) Még gyerek. Egyenlőre tanulja meg mit jelentenek a vezényszavak.
2011. jan. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!