Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyád? Milyen fajta, és...

Van kutyád? Milyen fajta, és milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Milyen gyakori Magyarországon a kutyusod fajtája? Hány éves?
2011. jan. 9. 13:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy a Border Collie ritka Magyarországon, de jó tudni, hogy nem. :) Nekem egy 6 éves tacskóm van. :D
2011. jan. 9. 14:05
 12/16 anonim válasza:

Nekem két kutyusom van, egy Kuvasz, hihetetlenül kedves, odaadó, szelíd, hűséges, bújós állat. Nem gondoltam volna ezelőtt, hogy ilyen szeretetre méltó kutya a Kuvasz.


A másik egy nagyon vagány, izgága, makacs, ámde nagyon kedves, bújós Német Vizsla leányzó. Félelmetes vicces egy "kis"kutya.


Remekül kiegészíti egymást a két kutyus, imádom őket egyszerűen :))

2011. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 éves erdélyi kopóm, és egy 7 hónapos berni pásztor keverékem van, mind a ketten tündériek.
2011. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2 kutyusunk van.:)


egy 12 éves pitbull terrier


nyilatkozom róla ahogy kérted: HIPERAKTÍV!!! imádja a kisgyereket,és unokatesóm babáját:)Egyszer leesett a cumisüveg a földre, joker pedig felvette..persze utána lekellett mosni,mert összenyálazta, dehát ő csak jót akart:DImád labdázni, de sajnos általában 10 percig tart neki egy labda, mert rapittyára szedi..már volt vagy 200 labdája....Nem mondanám,hogy gyakori lenne..sok amstaff tartó mondja azt ,hogy neki pitbullja van...pedig nem. Bevolt tiltva magyarországon a tenyésztése,ezért csak szaporítóktól lehetett beszerezni(nekem nem onnét van,hanem külföldi kennelből)



egy kaukázusi: róla annyit tudok mondani hogy LUSTA...még sétálni is nehezen tudom elcipelni...mindig aludni akar:Degy nagy mackó, sokan ezeket a kutyákat idegroncsként állítják be, pedig nem azok...a pittekről mondják hogy mennyire emberszeretők..ami igaz is, de engem a kaukázusi merem állítani jobban szeret mint a pit!!!hatalmas szíve van a kaukázusiknak...a szomszédba voltak pulykák,és megijedt tőlük...befutott a lakásba, és beugrott mellém az ágyba...gondolhatod 60 kilóó .. uh:D


Hát itt a környékünkön egy sincs, de szerintem elég sok kau tartó van:D


hát ennyit róluk röviden:)

2011. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ja és a kaukázusim 6 éves



19/ L

2011. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és természetesen mindenkinek ment a zöldpont.^^
2011. jan. 28. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!