Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan pesti- Pest...

Mondanátok olyan pesti- Pest környéki kutyasulit, ahol baráti árak vannak?

Figyelt kérdés

A környékünkön egy tanfolyam, 40 ezer körül mozog. Ezt irreálisan soknak tartom.


Főleg 3., 4. kerület érdekel, de a lényeg, hogy Pesten legyen, esetleg Szentendre, Pilis környéke.


2011. jan. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nos, baráti áron tanfolyamot nem fogok neked tudni mondani, és nem csak én, senki sem.


A hagyományos képzések havonta kb 5-6 ezer forintba kerülnek, ám ezt én egyáltalán nem tartom humánusnak, sokszor nem is használ. Mindegy, ne a módszerről, hanem az árakról beszéljünk. Szóval, ahogy írtam egy hónapban számoljunk 6 ezer forinttal. Egy normális szintre való képzés ott kb 1 év alatt érhető el, ami a más módszerrel dolgozó kutyaiskolákban 7 hét alatt elvégezhető, sokkal humánusabb módszerrel, és gyorsabban 40-50 ezer forintért. A hagyományosnál ugye egy hónapban 6000 forint, akkor az egy évben 72000 forint.


72 000 forintért ráncigáltad, verted a kutyádat, kiabáltál vele, kannát dobtál hozzá stb. Megéri? Nem.

És nagy valószínűséggel a kutyád fél tőled, nem tekint falkavezérnek, és még megtanulni sem tanulta meg normálisan a parancsokat.


40-50 000 forintért 7-8 hét alatt elvégeztél a kutyáddal egy tanfolyamot, amit mind a ketten élveztetek, jól, vidáman tanultatok, miközben a kutyád szocializálódott, és játszhatott a fajtársaival, a többi kutyával. A kutyád nagyon életvidám, téged tekint a falkavezérnek, és minden parancsot kitűnően hajt végre.


Most őszintén, melyik éri meg jobban?

2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Már ne haragudj, de a nem általad favorizált iskolák nevében tiltakozok a megállapításaid ellen. Miként mered azt állítani általad nem is ismert iskoláról, hogy verik a kutyát, meg a többi negatív megállapításokat?

Mindenkinek szíve-joga oda járni, ahová akar. Az is érthető, ha azt a helyet tartja a legjobbnak, ahova jár. De valótlant állítani más iskolákról, igen randa dolog.

2011. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért : Első te meg ne legyél már annyira eltelve az iskoládtól mert ...... (inkább nem is folytatom a momdatot).Attól hogy neked nem jön be a nem tanfolyamos képzés , még nem kell fikázni a többi iskolát!
2011. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, nem érdekel, de én jártam mind a kettőben. Az egyik pozitív megerősítéses, a másik pedig hagyományos módszeres kutyaiskola volt. A híres nagy Cerberos, és az Őrmezői. A cerberosban hadd ne mondjam, a kutyákat fizika kényszer hatására kényszerítették rá a feladatok elvégzésére, míg az Őrmezőiben boldogan szaladgáltak, és még meg is tanulták a feladatokat. Én véleményt nyilvánítottam, úgy tudom, itt el mondhatom azt is, amit eddig nem mertem, nos elmondtam :) Tetszik, nem tetszik, írjátok le ti is a véleményeteket. Mindannyian kutyások vagyunk, több csoportra oszlunk, én nem a ti csoportotokba tartozom, nem értem miért kell valakit ezért elítélni..
2011. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Kistarcsára járok a Best kutyaiskolába. Tavasszal BH vizsgázunk, és készülünk a tenyésszemlére. Mindezt havi 4 ezer ft.-ért. Amikor rákanyarodunk a suliba vezető utra a kutya nekikezd a sipolásnak, és ugrál a kocsiban. Minden képzés előtt egy hatalmas játék van, és a kiképző a hajamnál fogva rángatna ki, ha egy ujjal is bántanám a kutyámat.
2011. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:57


Nem azzal van a gond hogy nem tetszik a nem tanfolyamos suli , hanem hogy fikázod a többit amelyik nem tanfolyamként működik.A Cerberos nekem sem tetszik , én Kecskemét mellett élek és a kutyaiskolánkba már páran jöttek át onnan , akiknek nem tetszett a módszerük(és már több embertől is visszahallottuk h nem valami jó a tantási módszerük).

Ettől függetlenül nem lehet általánosítani , hogy minden iskola sz4r amelyikben nem tanfolyam szerű a képzés.

2011. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!