Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez megszokott...

Szerintetek ez megszokott viselkedés egy kutyától?

Figyelt kérdés
Egy éves mudi kanom van. Ma döbbenten láttam, hogy átjött az udvarra a szomszéd macskája, a kutyám meg összehaverkodott vele. Nem az lenne a normális, hogy elüldözi, megugatja? Hozzáteszem, sok inger éri a kutyát, és meglehetősen barátságos mindenkivel.
2011. jan. 10. 11:42
 1/8 anonim válasza:
Nekem is volt már mudim és az nagyon nem szerette a macskákat. Sosem játszott velük. Lehet, hogy a macska megverte és tart tőle. A golden retrieveremmel ez történt és azóta is játszik velük.
2011. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok kutya kedveli a macskákat nekünk németjuhászunk van és a macska simán hozzábújik és együtt alszanak! :)
2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik Amstaff szukánk és a macskánk együtt alszik,játszik és állandóan együtt mennek mindenhova :)
2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Régen az angol cocker spánielem jóba volt a macskánkkal. Mindig nyalogatták egymást, összebújtak stb.


De ez egy idegen macska, azért furcsa nekem.

2011. jan. 10. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mudim van és Ő általában vagy barátkozna a cicákkal vagy "észre sem veszi" öket (kivéve ha a többi kutya kergeti a macskát, mert akkor temészetesen Ő is rohan a többiekkel... :D).

Amig kertes házban laktunk volt pár cicás történet (nekünk nincs macskánk, de szeretjük az állatokat):

PL: a szembe szomszéd cicája szinte naponta átjött hozzánk és néha csak egymás mellett feküdtek, néha játszottak és ha dobtam pár falatot akkor is békében voltak... Egyszer a másik szomszédból is átjött a cica és az "állandó vendég" el akarta zavarni, erre az én kutyám megkergette a "barátját" és ráugatott közben :Ő is átszokott jönni és a vendégeket nem zavarjuk el! (vagy valami hasonlót mondhatott neki, mert utána a cica sosem foglalkozott a többi macskával nálunk).

2011. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Angol Cockereim vannak. Jól kijön a macskámmal is, még a szomszédokéval is, viszont amelyiket még nem látta azt megugatja, de, ha bejön az udvarra, akkor nem bántja. :) Lehet a kutyád simán csak haverkodós más állatokkal, az enyémek is azok.
2011. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mudi pásztorkutya. Jól nézne ki ha kinyrná az állatokat. Azon kívül meg szerintem minden jól nevelt kutya kibírja más állatok társaságát... De veled is valami baj lehet ha ettől megijedsz... Egyáltalán nem normális hogy a kutya utálja a macskát, ez csak buta általánosítás. Nekem 3 mudim van és MINDEN állatot szeretnek nevelés nélkül.
2011. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:53


Csak meglepődtem a dolgon, de nem bánom, mint írtam. :))

Szocializált, okos kutya, úgy hogy végülis...


A kutyákat is imádja, minddel játszana a sétán. Más állattal (kutyával sem) rossz tapasztalata még nincs, mindentől/mindenkitől még csak jót kapott.

Ő minden élőlényt szeret. Ez nagy öröm nekem, mert az előző kutyám, egy a c spániel, nagyon hamis volt.

Csili meg egy barátkozós kutyuli :))

2011. jan. 11. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!