Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsolnátok ebben az...

Mit tanácsolnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A kutyám 7 hónapos, és eddig viszonylag jól haladtunk. Jól elsajátította az alapvető parancsokat, amit tanítottam neki. (hozzám, ül, fekszik) Ezenkívül egy rosszcsont, de a parancsokat többynire végrehajtja.

Történt, hogy miután lefektettem, és elaludt, drága édesapám viccesnek találta, hogy elkezdi rúgdosni a lábait. A kutya ezt egy darabig békésen tűrte. Én barom állat nem avatkoztam közbe, amit azóta rettenetesen bánok, de már nem tudom visszacsinálni. Aztán egyszercsak begurult, és elkezdte ugatni fatert, meg harapdálta a cipőjét. Ezt meg is érdemelte az öreg, csakhogy azóta a kutya ezt mindenkivelé csinálja!!!!!

Velem is! Nagyon idegesítő! A páromat is elkapja, harapdálja a cipőjét, morog rá, és ugat és akárhogyan próbáljuk rávenni, nem hajlandó abbahgyani. Csak akkor, ha odacsapok neki, amit nem tartok éppen a legjobb megoldásnak! Annyira haragszom apámra, hogy betudnék húzni egyet neki. Amit eddig keserves munkával felépítettem, azt most ő mindet tönkretette. Mintha kevésbé is tisztelne, mint eddig, amit megtudok érteni, amiért nem cavatkoztam közbe. Van valakinek ötlete, hogyan szoktassam le erről? (morgás, cipőelkapás, ugatás, tiszteletlen magatartás, ugyanis ez eddig nem volt gond!)


2011. jan. 11. 09:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Esküszöm, több figyelmet igényel mint egy gyerek. Ahhoz, hogy őt lefárasszam gyakorlatilag minden egyes órában csak vele kéne törődnöm. Kinek van erre ideje?

Senki nem élhet teljesen csak a kutyájának. Mellesleg, ahonnan elhoztam, ott egyáltalán nem törődtek vele. Ahhoz képest meg tök jó dolga van.

A cipős dologban is lehet valami, kipróbálom.

2011. jan. 12. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!