Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki már volt a...

Van itt olyan aki már volt a Halászi kutyás táborban?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor szeretnék pár kérdést feltenni neki, ha nem baj.

Mennyi volt teljes kiadással a tábor? Mennyit fizettél?

Házban vagy sátorban laktál? A háznak mennyi a bérleti díja?

Tisztálkodási lehetőségek milyenek? Oda csak képzett kutyák mennek, vagy mehetnek teljesen gyakorlatlanok is? Milyen volt maga az egész tábor?

Nagyjából ennyi lenne a kérdésem. Nagyon örülnék neki ha válaszolna rá valaki. Most nyáron szeretnék eljutni oda. Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. jan. 11. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)


Annyira nem voltak disco szerűek.Szóval nem az volt a lényeg hogy mindenki halálra itta magát.Volt aki egyáltalán nem ivott. Általánosságban mindenki megivott 1-2 pohár valamit de ennyi.A hangulat viszont nagyon jó volt. Olyan "családias".


Én csapattal mentem,6 ember jött a kutyasuliból,de tavaly meg csak én meg a kiképzőm mentünk.

2011. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Értem. Hmm családias, az tényleg nagyon jó lehetett! :)

Az emberek viselkedése és közvetlensége sokat dobhat az egész táboron.

Sikerült valakivel összebarátkoznod ott, vagy valamilyen kapcsolatot kialakítani? :)

Nagyon várom már hogy végre eljöjjön a nyár:)

2011. jan. 23. 15:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt az biztos!

Én is várom már nagyon a nyarat.


Persze,több emberrel azóta is rendszeresen beszélek telefonon,meg átjárunk egymás kutyaiskoláiba. (persze ezt csak ritkán mert senki sincs közel akivel jóban lettem).

2011. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani! Remélem én is megismerek majd pár embert ott:)

Na és az előadások érdekesek voltak? Minden nap volt valamilyen előadás? Hogy zajlottak?

Még annyit szeretnék, hogy mivel csoportban megyek(kb 5-6fő) nem kell elszakadnom tőlük igaz? Mehetünk mindenhova együtt?

Kár hogy ilyen messze van még a nyár. :)

2011. jan. 25. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!