Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnám le erről a...

Hogy szoktathatnám le erről a kutyám?

Figyelt kérdés
Mostanában mániája lett, hogy felszed mindent a földről, de egyszerűen nem tudom leszoktatni semmivel se! Megráztam már a nyakbőrénél, erős paprikát rejtettem a ledobott húsba, stb, de nem tudtam elérni nála semmit... :S És mikor ki akarom szedni a szájából a felszedett kaját, egyáltalán nem érdekli, hogy ott a kezem, ráharap... Eléggé kellemetlen, már másodszorra tört be a körmöm elég érzékeny helyen. Mit tudnék tenni?
2011. jan. 11. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


hidd el, csodákat művel :D

2011. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
üss finoman az orrára, és mond neki, hogy: fujj!
2011. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elég hosszú folyamat.

Először azt kell megtanítani, hogy el tudj venni tőle bármit, ami nála van. Erről sokat lehet írni, de ha nem látod, nem elég világos és többet árthatsz, mint használsz.


Vidd kutyaiskolába és addig tegyél rá szájkosarat.

Ez nem vicc, mert sok bajt szerezhet azzal, hogy bármit föleszik. Vannak ilyen elszánt ebek és nem könnyű a leszoktatás.

2011. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!