Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tüzelt a kutyám?

Miért nem tüzelt a kutyám?

Figyelt kérdés
elhoztuk a kutyámat februárban és májusban már tüzelt és ősszel is kellett volna!de nem tüzelt!miért?ez majd beáll vagy mi?
2011. jan. 12. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Binisdás...

Igen rossz vézenű vagy, tudsz róla?

Akárhogy is fel vagy háborodva, szaporítasz.

2011. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A tüzelés 6 havi beállása csak egy átlagolás. Általában, ha kimarad, vagy sűrűbben fordul elő, ott bizony meg van a lehetősége annak, hogy valami rendellenesség van a kutyában az ivarszervek körül.

2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
akkor szaporitok marhára nem érdekel a véleményed kb lessarom ez az egyik a másik meg az hogy ajándékba adom a kölyköket nem több 100 ezrekért az meg a másik úgyhogy sztem egy rossz szot nem szolhat rám senki
2011. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Binisdás te egy szaporító vagy, amellett hogy egy senki. Ha törzskönyves kutyád van, és még tenyészszemlés is (bár ma már egyáltalán nem nehéz ezt kapni) nem értem miért teszel rá akármilyen kant. És miért adsz ajándékba kölyköt. Ha te nem vettél szaporítótól kutyát, akkor miért léptél be az ő sorukba, haszon nélkül, ráfizetéssel? Ezzel elég csúnyán rontod a fajtát.

Csak nekem ellentmondásos a tk-s, tenyészszemlés kutya és a tőle származó ingyen kölyök?

2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyébként a 12-14 éves lányanyák nyilván a te körödhöz tartoznak én egyet se ismerek, de ez se igazán normális. ;)

Mellesleg főleg anatómiai és hormonális okai vannak hogy nem teszünk 1 éves szukára kant te észbolygó.

2011. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

enyje ne veszekedjetek nem kell neki ugrani rögtön a másiknak ha valamit rosszul csinál szépen HIGGADTAN kel elmagyarázni hogy az nem jó mert ....

köszönöm a választ amelyik hasznomra vált!:)

és binisdás nem fogok neked ugrani de a kutya nem tárgy hogy ide-oda pakolhatom:)

és az 1 éves kutyuska még nagyon fiatal a szüléshez!amúgy milyeneket tenyésztesz?

2011. jan. 14. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!