Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Két hónapja...

Mit csináljak? Két hónapja tüzelt a kutyám, és most úgy néz ki, hogy megint tüzelni fog. (meg van duzzadva a cickója, a nemi szerve, és állandóan nyalogatja magát)

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed orvoshoz? Garantálom hogy megoldja.
2010. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd az orvos megmondja mit csinálj. Ha a cickói meg vannak dagadva, akkor álterhes is lehet. Mindenesetre orvos a biztos megoldás. Akarsz amúgy kiskutyákat, vagy miért tüzel?
2010. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tüzelni. Álvemhes.
2010. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Álvemhes a kutya, vagy már szülni fog.Orvos lássa mindenképpen.
2010. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ilyenkor az állatorvos mit tud csinálni vele?
2010. júl. 5. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még véletlenül sem volt lehetősége bepározni,akkor álvemhes,de ha nyalogatja magát,akkor lehet hogy már méhgyulladása is van,mivel ez gyakori az álvemhes kutyánál.

feltétlenül olyan orvoshoz vidd,aki meg tudja ultrahangozni,mert akkor egyből kiderül,hogy van e más gond is.

Ha nincs,akkor vedd vissza az étel- és víz fogyasztását és gyógyszer is van rá.pl galastop.

ezek után pedig ivartalaníttasd,ha nem vagy tenyésztő,mivel az álvemhesség minden tüzelés után vissza fog térni és könnyen lehet daganat a következménye.

Az én kutyám is ezzel kínlódik.Amint vissza húzodik a cicije,viszem ivartalaníttatni,mert nem szeretném,hogy beteg legyen,pedig gyönyörű,eredményes,fajtiszta basset hound,de hobbi célra vettem,nem vagyok tenyésztő,ezért ez a legoptimálisabb megoldás.

2010. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak remélni lehet,h nem vemhes..


ha levert akor gennyes méhgyulladás is lehet.


vidd dokihoz!


ja és ha nem tenyészkutya akkor ivarrtalaníttasd minnél előbb

2010. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a hangulata teljesen jó nincs vele semmi gond, játszik szaladgál
2010. júl. 6. 06:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne idegelj, hogy a kutyád egy esetleges ellés előtt állt, te meg nem is tudsz róla. Megüt a guta...remélem, hogy csak álvemhes. Az én kutyám is álvemhes lett tavaly, rengeteg tej maradt a cicijeiben. Amint elmúltak a tünetek, rögtön vittem ivartalaníttatni. Én nem kockáztatom, hogy emiatt elrákosodjon. Neked is ezt tanácsolom.
2010. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!