Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kérdésem is lenne!...

Több kérdésem is lenne! Hogyan oldjátok meg ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Tehát...


Ha a kutyát oviba viszem akkor az oltásokon kívül elvárnak már tőle valamit?Pl.:tudjon pórázon sétálni ?


Ott is tanulnak ezt-azt?Ilyen alapvető cuccokat?


A kutyus ha a szobában van,akkor hogyan oldjátok meg a szexet?Mert annyira izé,hogy egy kutyus mellett csinálni :S


2011. jan. 13. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az első kérdésekre nem tudok válaszolni... De nálunk a kutya ki tudja nyitni az ajtót, és volt már párszor, hogy bekukucskált mit csinálunk :D

Hidd el, egy idő után meg lehet szokni

2011. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy fagyos téli este megengettük az óriás schnauzerünknek, hogy bent aludjon. Nem a szobában, de látótávolságon belül, a nappaliban, úgy, hogy nyitva volt az ajtó. Naná, hogy beugrott közénk, mikor a legjobban belemerültünk. Irtó illuzió-romboló tud lenni! Azóta nem jöhet be a lakásba, vagy nem szexelünk előtte, vagy megvárjuk, amíg elalszik.
2011. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ovi pont arra való, hogy ilyeneket segítsenek megtanulni, ott játszanak a picik, és közben van egy kis tanulás is.


Hát figyi szex meg olyan dolog, hogy egy idő után megszokod. Nálunk a hálóba nincs bejárása a kutyának, de azért előfordult párszor, hogy előtte szexeltünk. Egy idő után megtanulja, hogy olyankor illik elvonulni, de eleinte azért voltak vicces helyzetek :D

2011. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

*megengedtük.


Én nem tudom megszokni, és nagyon zavar, ha néz közben a kutya:)

2011. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

1: Nem várnak el az oltásokon és a kullancs , bolha elleni nyakörv vagy cseppen kívül mást, hiszen azért ovi, hogy ott tanuld meg.


2. Az ezt-azt on nem tudom mit értesz...


3. Szülőknél lakunk ezért a 2 kutyánk a kertbe van, jövőre tudunk venni házat, akkor kinti benti kutyák lesznek. De olyankor becsukjuk az ajtót, még kinézem a kanunkból hogy felmászna az ágyra nyalakodna, az meg nagyon fúúúúúúúúj. 23/N


Nálatok csak egy helyiség van az egész lakásba?

2011. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem egy helyiség van csak mindig mellettem van,ő az árnyékom,mert még pindurka,ha "kiküldöm" a szobából akkor meg sír és azt 1:nem bírom elviselni,mert imádom őt,2:anya is felébred és akkor 2 dolog zavaró :P
2011. jan. 13. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha már most nincs benned annyi következetesség, hogy el tudd küldeni, illetve hogy sírásra ne engedd vissza, akkor később elég nagy gázok lehetnek! Sokáig már ne halogassátok azt a kutyaovit :)
2011. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Kutyaóvodába csak az oltási könyv kell, be kell mutatnod, hogy legalább megvan 3 kombinált oltása, és akkor utána járhatsz folyamatosan. Jutalomfalatot kell vinned, ha olyan suliban vagy akkor klikkert is. Jutalomfalat, póráz, nyakörv, labda: ezek az alapok. Mást nem várnak el tőled.

A kutyusnak konkrétan nem kell tudnia semmit, a parancsokat ott fogjátok megtanulni. A gyere ide, ül, fekszik, és a laza pórázon való sétálást fogjátok várhatóan megtanítani, de nálunk az oviban csak pórázszabály, gyere ide, ül, és szemkontaktus gyakorlása volt az óvodában. :) Az oviban a legfőbb cél nem is a parancsszavak elsajátítása, hanem a megfelelő szocializáció.


2. Hát nálunk egyszerű a dolog, a kutya nem jöhet be a hálószobába, és nem is jön be, ezt tiszteletben tartja. Így nem adódnak vicces helyzetek :)

2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha elküldöm visszajön,elküldöm 1000x és mindannyiszor jön vissza...de nem ez a rosszabb,hanem,hogy fáj a szívem mikor sír,én akkor sem engedek!De nehéz úgy szeretkezni,hogy közben sír a másik nagy szerelmem a ház túlsó végében :S
2011. jan. 13. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a szex dolog egy ideig fura volt nekem is, de egy idő után rászokott, hogy diszkréten elvonul :)
2011. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!