Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bulldog kutyát lehet...

Angol Bulldog kutyát lehet télen kint tartani?

Figyelt kérdés
eddig benti kutya volt de most ki kell tennem a kutya házba és félek h megfázik vagy elpusztulna mert nincs hozzá szokva ahhoz a hideghez mert már három éve bent lakik csak pisilni kakilni jár ki.
2011. jan. 14. 12:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves hozzá szólásod!! csak értékelni tudom a tartalmas hozzászólást. :))
2011. jan. 17. 21:04
 12/14 anonim válasza:

Szia!

Ha úgy alakult a helyzet, hogy ki kell tenned, tedd ki, de mindenképpen biztosítanod kell számára egy jól szigetelt kutyaházat, ami tartja a meleget. Eső, hó, szélvédett helyet válassz. Gondolom az angol bulldog is, akárcsak a francia ragaszkodik a gazdája közelségéhez, úgyhogy, ha kiteszed foglalkozz vele nagyon sokat, úgy talán kevésbé sínyli meg a dolgokat. Mindazonáltal tudnod kell, hogy három évnyi bentlakás után valószínűleg nem fog örülni.

2011. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kerdezeskesz válasza:
A mi angol bulldogunk is 1 eves koratol kint van es azota egyszer sem fazott meg. Pedig mar 13 eves. Nem keverek hanem fajtiszta csak az a titok hogy minden nap minimum 5 orat vagyok vele. Szegeny mar nemhiszem hogy soka fogja meg birni.
2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dezroo válasza:
Nem éppen mostani a kérdes, de az én 3 éves Bulldogom is kint van , egy Labival egyutt osztoznak a kutyaházon ami le van szigetelve. Ha nagyon durva az ido akkor nyilvan bejönnek, de tökéletesen elvannak kint, a kutyaházba -6-7 fokba is simán megmarad a 12-14 fok, ami tökéletes nekik. Kap sok vitamint , az immunrendszerére , sosincs egyedül a Labi társa miatt, de mi is sokat foglalkozunk velük. 4 éves a Bulldog és tökéletesen elvan.
2019. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!