Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megetessem vele vagy ne?

Megetessem vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Vettem a kutyámnak Real Nature száraztápot, gondoltam ízleni fog neki, mivel elég jó összetevői vannak. Ehhez képest utálja, pedig egyáltalán nem válogatós kutya. Ez az első, amit nem akar megenni. Mondjuk tényleg nem az a szokásos kutyatáp kinézetű, az illata sem túl jó.


Szóval a kérdésem, ajándékozzam el vagy erőltessem rá?


2011. jan. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg feldobni valamivel. áztasd tejbe,vagy keverd bele maradék főzelékbe(már ha adsz neki maradékot)
2011. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerem, de ha nem túl jó az illata, az csak annyit jelent, hogy nincs agyonszórva adalékokkal....


amúgy, ha nem adsz neki nasifalatokat meg más kaját, max 2 nap múlva megeszi, önszántából még egy kutya sem halt éhen

2011. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem próbáld meg amit az első hozzá szóló irt ha ne jön be akkor ne erőltesd!Az én kutyáim se nagyon vannak oda egyik fajta tápért sem de nálam az bejött hogy beáztattam valamibe vagy kevertem maradékkal!

Azt semmi kép ne tedd hogy nem adsz neki enni ameddig meg nem eszi a tápot!

2011. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

na igen az előttem szólóval egyetértek hogy önszántából nem hal éhen a kutya :D

de egyébként tényleg fel lehetne dobni valamivel :)

azért nem eszi meg szerintem mert ez ugye természetes kutya kaja mint a neve is mutatja,ezért nem olyan a szaga mint más kutya tápnak :)

2011. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha maradt a régiből azzal keverd össze. Napról napra többet tegyél az újból. Egyébként, ha éhes lesz, megeszi. Azért másabb az illata tényleg, mert nincs benne annyi ízfokozó, meg adalék..stb.
2011. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem válogatós kutya akkor szerintem valami baj lehet a kajával is .... pl ámbár lehet ez nem a legjobb példa de nekünk a malacaink nem válogatósak (ugye disznó megeszik mindent)és apukám vett nekik valami új takarmányt és nem akarták megenni először mi is bekevertük minden szarral de így se ették meg ..pár nap múlva rájöttünk h toxic os,, szóval nem olyan hülyék az állatok ... és nem kell ráerőltetni megpróbálhatod h bekevered valamivel hátha úgy megeszi de hanem akk cserélj tápot.. és ne koplaltasd hetekig
2011. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a tanácsot!:)
2011. jan. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!