Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkie kiskutyám. Mi...

Van egy yorkie kiskutyám. Mi távolítja el a szőréről a könnycseppet ami beszinezte vöröses színűre a szőrét? Szemtisztító folyadékom van, de az elszíneződést nem tünteti el.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hibajavító.
2011. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Babasamponos/vizes ronggyal nem próbáltad letörölni?
2011. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem is.. alaposan mosd meg.. vagy amikor viszed a kozmetikushoz mert a yorkikat kell :D nekünk is az van .. akkor kérdezd meg a kutyakozmetikust h megtudja csinálni. mennyiért? és ha megtudod te is akkor hogy csináld:D amúgy meg sztem ha megmosod.. de ne vegyszeres vizesronggyal akkor jólesz:D
2011. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden nap szemfehérítővel lemos. Száradás után natúr szőlőzsírral enyhe csík a könny vonalában. Idővel elkopik a színeződés, a szőlőzsír pedig nem engedi, hogy újra színeződjön a szőr.
2011. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy a sok közül:

[link]

2011. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azért táplálékkiegészítő tablettákkal nem nyomnám teli a kutyámat 3 hónapig, hogy eltávolítsam a könnyfoltot a bundájáról.. ez nagyon felelőtlen döntés lenne. Ki tudja, milyen anyagok vannak ezekben a tablettákban? Az biztos, hogy nem egészséges hosszabb távon, már pedig 3 hónap azért nem rövid idő.


Én elvinném egy kutyakozmetikába, és ott kb. 5 perc alatt szépen eltávolítják neki, az én shih-tzumnak is eltávolították, lemosták neki valamilyen folyadékkal, megszárították, megtörölgették neki, és 2 nap múlva teljesen elmúlt a kutyának. Javaslom, kösd össze a kozmetika látogatását ezen okból egy bundaigazítással is, a yorkiknak ez az alap dolog lenne.

2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!!
2011. jan. 15. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A könnycsepp gondolom csipa akar lenni:)

Én emiatt (is) növesztettem meg hosszúra a yorkim fején a szőrt, és a kozmetikus sem szokta kivágni a szeménél, mert az 2-3 hét után már megnő annyira, hogy szúrja, és irritálja a szemét, és folyamatosan könnyezik neki.

Nekünk van egy ilyen műanyag bolhafésűnk:

[link]

ezzel naponta 2x szépen lehúzom a pici csipát a szeménél, és gyönyörű ápolt. Nagyjából ilyen:

[link]


Ez nem az én kutyám, de jól látszik rajta, hogy a hosszú szőr, ha le van fésülve, egyáltalán nem zavaró, és nem fog könnyezni a kutya szeme sem.

2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!