Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom eltávolítani...

Mivel tudom eltávolítani kutyám szeme alatti szőrről a könnyezést okozta elszíneződést?

Figyelt kérdés
Bórvízzel törölgetem naponta többször mégis be van barnulva, elég csúnya. Hogy tudnám kifehéríteni újra a szőrét? Mit használjak, hogy ne barnuljon be?
2011. jún. 27. 11:53
 1/7 *LucaMolly* válasza:
100%

Szia!

Én azt ajánlom, h keress meg egy kutyakozmetikust, ő biztos talál rá megoldást, majd meglátod:D

2011. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénteken megyünk kutyakozmetikushoz, csak gondoltam hátha tud segíteni valaki. Köszi a választ!
2011. jún. 27. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt használom, plusz gyakran törlöm neki papírzsepivel. Ha befogta a szőrt, időközönként levágom azt a részt.
2011. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon sok ilyen termék van. Arra keres rá, hogy "könnyfolt" eltávolítása. Millió terméket találsz.

2011. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy rengeteg ilyen termék van, de arra lennék kíváncsi, hogy melyik az, amelyik tényleg jó is és használ.
2011. jún. 27. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy még jó lehet, ha főzöl kamilla teát, hagyod picit hűlni, hogy ne legyen forró, de még meleg, egy kis vatta pamacsot beáztatsz, kinyomkodod és óvatosan megtörölgeted a szemét, mintha lassan simogatnád.
2011. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, akkor legalább még sárga is lesz ...

Nekünk a Biogance-os vált be.


Harmadik

2011. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!