Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal nagy lábujjamon sárgás...

Bal nagy lábujjamon sárgás barnás elszíneződést a jobb lábamon pedig a nagy lábamujjam melletti ujjamon látok lilás feketés elszíneződést kb.1 hónap vagy kicsit több. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ejtettél rá valamit vagy rúgtál bele valamibe?
2010. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá. Kicsit szégyellem így inkább cipőben megyek ki otthonról (igaz amúgyis jobban szeretem a cipőt).
2010. jún. 25. 01:39
 3/7 anonim válasza:

Bal nagy lábujj valszeg gomba.

A jobb nagy láb ujj pedig nem tom arra ráejthettél vagy megrúghattál vmit ha focizol akkor azért

2010. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
érszűkület? nem tudom. De hát lábújjon, fura.
2010. jún. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lábujjaim körme ami elszíneződött rosszul írtam.
2010. jún. 25. 02:10
 6/7 anonim ***** válasza:
körömgomba
2010. jún. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan néztem ki, ez bizony körömgomba, én uszodában -plusz szoros, zárt cipő - szedtem össze. A zárt cipő csak rontani fog a helyzeten, nemsokára az egész körömlemezed el fog színeződni. Két lehetőséged van: elkezded kezelni (bőrgyógyásszal vagy patikában kapható szerekkel) vagy a sebészeten leveteted, így egészséges köröm fog kinőni.

A kezelgetés tűnik praktikusabbnak: a patikában vehetsz canespro-t - nagyon hatásos -, vagy különféle ecsetelőket, avagy a bőgyógyászaton írnak fel tablettát (hetente 1x kell bevenni) plusz ecsetelőt. A kezelés ideje alatt vág a lehető legrövidebbre a körmödet és a lehető leggyakrabban legyél nyitott szandálban, papucsban. Ja, és a legfontosabb: amíg teljesen meg nem gyógyulsz, a cipődet, zoknidat minden használat után fertőtlenítsd!

2010. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!