Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Eltűntek a kutyáim,...

SOS. Eltűntek a kutyáim, milyen messzire juthattak?

Figyelt kérdés

Éjszaka 1 és 5 óra között szökhettek el. Valahogy kirángatták a kaput, mert ott volt egy kóbor kutya ami hergelte őket. A kóbor kutyát elintézték aztán pedig leléptek. Német juhászkutyákról van szó.(2)

Már bejártam a várost többször is, a szomszéd falut is. Ragasztgattam ki papírokat, szóltam hogy ha látják akkor jelezzenek. Rendőrségen is be lett jelentve

Messzire juthattak már? Nem tudom mit csinálhatnék még. Van valami tanácsotok? Nagyon szomorú és kétségbeesett vagyok :( :( Remélem előkerülnek :'(


2011. jan. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tedd fel elveszettallatok.hu-ra, ill. ha megteheted, mondasd be a helyi rádióban.

Drukkolok!

2011. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 diagnostic ***** válasza:

Szia!

Érdemes a neten is több hirdetést felrakni,valamint a környéketeken lévő állatvédőket is felkeresni,ők sok kutyáról tudnak általában,hátha hallanak valamit róluk.

Ezen kívül még a környékbeli menhelyeket,sintértelepeket is látogassátok végig,hátha befogták őket.

Érdemes elmenni az állatorvosokhoz is,náluk is lehet általában plakátolni,valamint szólni nekik,ha esetleg valaki megtalálja őket,és elviszik hozzá,akkor tudjanak róla,kit is kell értesíteni.

2011. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit most tehetsz az amit már írtak előttem! Ha fent vagy közösségi oldalakon ott is kiihatod!

Nekem a nagymamámnak tűnt el egyszer a két kutyája és őket úgy találtuk meg hogy kiírtam és szerencsére volt olyan aki látta őket!:)

De amúgy ha nem esett semmi bajuk lehet hogy haza mennek!

Amit még megtehetsz hogy szólsz a helyi vadászoknak hogy nehogy kóbor kutyának higgye őket és kilője!:S

Remélem meg lesznek!:(

2011. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Este,ha a zajok elcsendesedtek,hívjad öket,fütyülj vagy ahogy szoktad.Autóval keresd,sok sikert!
2011. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mieink 9 km-re kóboroltak el. Telefonált az egyik ismerős, hogy elszállásolták őket (3 db kutya), menjünk értük.
2011. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jelentsd be itt: [link]
2011. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 km 157 m-re juthattak csak és kizárólag
2011. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na,meglettek?
2011. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig semmi hír :(
2011. jan. 16. 10:33
 10/12 A kérdező kommentje:

Képzeljétek!

Épségben előkerültek a kutyák!!! :D :D :D

2011. jan. 16. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!